Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo

6. 11. 2016

Skupina A 

 

FC Napijem se - FC Nekopnem si 1:24 (0:10)

Branky: Kaplan - Bouček 7, Šafránek 4, Voříšek 4, Zeman 3, Zbořil 2, Dusil 2, Hendrych, Nepraš

Nejlepší hráči: Kaplan - Zeman

 

FC Bicák - FC Fackelmann 3:7 (2:3)

Branky: Macar 1, Anzari 1, Numez 1 - Klajbl 2, Buzek 1, Arntz 1, Čech 1, Štětina 1, Petřek 1

Nejlepší hráči: Nesvatba - Stejskal 

 

Auťáci - FC Papaya 6:5p (3:3, 5:5, 5:5pp, pen. 2:0)

Branky: Bartoš 3, Hlaváč, Medenčević - Hadraba 3, Škobis, Chlum

Nejlepší hráči: Bartoš - Kučera

 

Skupina B

 

FC AC SK - FC Meloun 25:5 (9:3)

Ještě před začátkem utkání byla mezi oběma týmy patrná přátelská atmosféra a když hráči FC AC SK, podpořeni oblíbeným zlatavým mokem, konečně nastoupili na hřiště ve velmi veselém rozpoložení, zápas mohl začít. 

Každá strana v úvodu zápasu poodkryla své fotbalové taktiky. Zatímco se běhaví hráči z FC Meloun soustředili především na obranu, hráči FC AC SK se se svou "dvojdotykovou" strategií snažili postupně dobývat vápno soupeře. V jejich podání to však vypadalo tak, že se nehrálo na dva dotyky, nýbrž na deset (minimálně). Proto od této strategie hráči v červeném brzy upustili. Prvnímu se podařilo skórovat Linhartovi až po sedmi minutách hry, kdy se hlavou ve vzdušném prostoru orientoval nejlépe a se štěstím propasoval míč do brány. Hráči v červeném, mající k dispozici jednoho hráče na střídání, se vždy rovnoměrně po gólu točili a jejich plně "vybavená" střídačka udržovala borce v opojení, bohužel také zaručovala sestupnou tendenci jejich výkonů. Když si domácí vypracovali třígólový náskok, udeřili hosté z Melounu. Po chvíli dokázali rozvlnit síť FC AC SK znovu a náskok se zmenšoval. Nová a nepříliš úspěšná taktika domácích - dávat góly hlavou - se postarala o to, aby v poločase odcházeli hráči Melounu ze hřiště "pouze" s šestigólovým mankem. 

V druhém poločase se úspěšnost střel hráčů FC AC SK zvýšila, ale ne příliš. Kvizda zahodil co se dalo, Linhart neustále hlavičkoval, bránu však nacházel minimálně, Doležal z metru loboval brankáře a jen málokdy se jeho pokus dal považovat za ohrožení brány, Kyselka se Skuhravým se zase věnovali spíše zlatavému moku na střídačce, než-li hře v poli. Všech těchto aspektů dokázali využít mladíci z 2. A, kteří dokázali vsítit loňským vicemistrům celkem pět gólů a chvílemi s nimi hráč i vyrovnanou partii, především když se Skuhravý snažil o své pověstné kličky. 

Branky: 5 Kyselka, 5 Linhart, 5 Kvizda, 4 Malý, 4 Doležal, 2 Skuhravý - 4 Říha, Lai

Nejlepší hráči: Doležal - Kubala

 

FC Tvoje máma - Kokosy na trávě 2:7 (1:1)

Branky: Miler, Zavřel - Menclík 4, Buk, Rychetník, vlastní

Nejlepší hráči: Bartošek - Burýšek

 

FC Rosol Juniors - FC Sprška 6:2 (4:1)

Branky: Kraváček 3, Solař 2, Šulc

Nejlepší hráči: Kraváček - Hradečný

 

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 18. listopadu 2016

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA