Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Kraváček: Jsme jako dobré víno

9. 2. 2014

Jako prvního jsme vyzpovídali kapitána týmu FC Tiki taka Tomáše Kraváčka, člověka s mnohdy originálními názory, které dokážou velmi pobavit. Příjemnou zábavu při čtení rozhovoru!

Jak se ti zamlouvá nové vedení GyBu ligy? Co bys mu případně vytkl nebo chtěl změnit?

Jsem především rád, že nějaké existuje. A v porovnání s vedením UEFA to zas tak hrozné není.

 

Jak hodnotíš herní systém?

Připadá mi velmi povedený, i když se právě teď díky němu nacházíme v dosti obtížné situaci.

 

Líbí se ti, když vás na zápas chodí podpořit davy diváků? Děláte nějaké propagační akce nebo plánujete nějaké do budoucnosti?

Góly a krásné fanynky, to je přece koření fotbalu. No a pokud jde o propagační akce, tak žádné neplánujeme, poněvadž s naší novou posilou není dobrý fotbal to jediné, co fanoušky/fanynky zajímá.

 

Jak asi víš, v minulém roce se na GyBu uskutečnila exhibice proti známým osobnostem. Napadá tě nějaká další sportovní akce, kterou bychom mohli pro školu zorganizovat?

Sportovní spíše fotbalová akce mě bohužel nenapadá, nicméně bych uvítal nějaký další zápas proti osobnostem anebo zápas našich top hráčů.

 

Jaké máte před čtvrtfinále ambice? Jaké umístění by bylo úspěchem a jaké neúspěchem?

Jak už jsem naznačil, máme před sebou nesmírně těžký dvojzápas. Hrajeme proti pravděpodobně nejsilnějšímu týmu. Musím říci, že když si vzpomenu na zápas Predátorů proti FC AC SK, tak se mně doteď třesou nohy. Nicméně Predátoři, vyjma excelentního Pepu Liu, je tým, který si nepřihrává, a já pevně věřím, že se jim to stane osudným.

 

Plánujete před jarní částí ještě nějaké posily?

Náš plán počítal s určitými hráči a já teď mohu říci, že jsme kompletní a připravení. Odpověď tedy ne.

 

V čem je podle Tebe největší síla vašeho týmu?

Jsme jako dobré víno, čím starší tím lepší, ale to uvidíte sami. Ač jsem tomu sám nevěřil, tak náš kombinační styl opravdu někdy fungoval. A když do toho započítáte dva nejlepší hráče GyBu ligy, tak vězte, že se i v Mnichově bojí.

 

A největší slabina?

Mladická nerozvážnost některých spoluhráčů.

 

Jaké dva týmy se podle tebe dostanou do finále?

To je složitá otázka. Reálně Predátoři (budoucí vítěz) a FC AC SK, ale spíše páni profesoři. Ale můj tajný sen je zahrát si finále právě proti profesorům a nasadit jesličky jednomu nejmenovanému profesorovi.

 

A kdo ho vyhraje?

Když dojdeme až do finále, tak pak se s námi nebude moci měřit nikdo!

 

 

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.