Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2011/2012

31. 8. 2012

Poprvé za dlouhou dobu se do GyBu ligy nepřihlásil ani Rosol, ani Chiquita, ani A.Č.A.B. Jejich bývalé hráče však stále bylo možné najít v jiných týmech (Prošlý mlíka, Predátoři, FC AC SK, FC SRPŠ) a právě tyto celky společně s Pošepáckými Barclays měly být těmi největšími favority. Jaké bylo překvapení, když Predátoři ani Mlíkaři neprošli do semifinále a jejich místo jim vyfoukli (i díky příznivému losu) maturanti pod názvem Big balls! Ti ale neměli nejmenší šanci proti FC AC SK v semifinále a už vůbec ne v jednoznačném boji o bronz (12:2) s Barclays. Finále bylo mnohem větší drama a po napínavém utkání plném pohledných akcí a velkých šancí před početným publikem oslavil druhý titul tým FC AC SK po výsledku 2:1 a stal se tak prvním týmem v novodobé historii GyBu ligy, jemuž se povedlo titul obhájit.

Individuální trofeje se rozdělily mezi tři nejlepší týmy, Hráče získal Filip Masri, Brankáře Petr Homolka (oba FC AC SK) a o Střelce se podělili Aleš Krupička (FC SRPŠ) a Michael Ernest (Barclays).

K vydařené sezoně po fotbalové stránce lze ako úspěchy během roku počítat také jasné stanovení pravidel soutěže, zimní turnaj BudCup, druhý ročník Utkání hvězd, vznik Superpoháru, reklamní akce, párky v rohlíku na zápasech a také větší spolupráce s vedením školy. GyBu liga láká stále více lidí a to nejen kvůli 562 loni vstřeleným brankám.

 

1. FC AC SK

2. FC SRPŠ

3. BARCLAYS UNITED

Nejlepší střelci: Aleš KRUPIČKA (FC SRPŠ) a Michael ERNEST (Barclays) - 28 branek

Nejlepší brankář: Petr HOMOLKA (FC AC SK)

Nejlepší hráč: Filip MASRI (FC AC SK)

 Fotky: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151048469442705.429032.77121422704&type=3

 

 

 

  Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář