Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední info před vypuknutím turnaje

11. 4. 2015

Na rozdíl od minulých ročníků nebudou muset kapitáni týmů být přítomni dříve před začátkem turnaje. Nicméně bychom vás chtěli poprosit o to, abyste kladli větší důraz na dochvilnost a dorazili s časovým předstihem, ať nenabíráme zbytečný skluz. K dispozici budou šatny Gymnázia Budějovická, zamykat se však nebudou, proto buďte opatrní a pro jistotu nenechávejte hodnotné věci v šatnách volně ležet. Zároveň doufáme, že budete v šatnách udržovat co největší pořádek.

Začátek by měl být okolo osmé hodiny, apelujeme tudíž, aby včas přišly ty týmy (Neprojdou!, Buldozeři, Nigga Team, FC Poslední místo taky místo), které mají utkání odehrát mezi prvními. Zápas bude trvat bez poločasu 1x12 minut. Pro ušetření času prosíme, aby se týmy, které mají hrát jako další, rozcvičili a rozkopali na horním hřišti a aby mohli ihned po skončení předchozího zápasu nastoupit. Každý tým musí mít sladěnou barvu dresů nebo triček!

Nakonec bychom chtěli připomenout, že každý startuje na vlastní zodpovědnost a organizátoři ani škola nenese zodpovědnost za případné zranění či ztracené věci.

V průběhu dne pro vás budeme mít připravené párky v rohlíku, takže si je na místě budete moct koupit za rozumnou cenu.

Nalaďte formu, těšíme se na vás!