Jdi na obsah Jdi na menu
 


GyBu girls´ challenge 5

21. 4. 2016

Je tu opět duben a to znamená jediné – i tentokrát se můžete těšit na další ročník oblíbeného fotbalového turnaje GyBu Girls´ Challenge. 

Jedná se o tradiční jednodenní víkendovou událost určenou pro smíšené týmy kluků a holek. Už popáté tak budou mít dívky ze školy příležitost na trávníku GyBu Arény ukázat, co v nich vězí. 

Nadcházející ročník GyBu Girls´ Challenge se odehraje v neděli 24. dubna 2016, start bude od 8:00 a program poběží do odpoledních hodin. Přihlášky můžete posílat Davidu Linhartovi, Adamu Kolářovi, Petru Solařovi nebo Janu Hrdličkovi do zpráv zde na Facebooku. Mějte, prosím, na paměti, že přihláška nabývá platnosti v momentě, kdy na ní nechybi jméno týmu a soupiska se jmény a třídami hráčů, na které se vyskytují alespoň dvě dívky. Horní limit není stanoven. Nastoupit mohou pouze studenti, absolventi nebo zaměstnanci Gymnázia Budějovická. Zároveň upozorňujeme, že v případě nadstandardního zájmu budou do turnaje vybrány ty týmy, které se přohlásily dříve. Přihlášky můžete posílat do pátku 15. dubna do 22:00.

Pravidla turnaje budou stejná jako v GyBu lize, jen s několika obměnami. Na hřišti musí být po celou dobu trvání zápasu minimálně dvě dívky současně. V základních skupinách může utkání skončit remízou. Za nerozhodného stavu při bojích o umístění se nehraje prodloužení, rovnou se přechází na penalty. Kopou se tři základní penalty. Každou penaltu musí kopat pouze dívka. 

Sladěná barva oblečení nutností!
A už nyní vyzýváme všechny celky, aby dorazily včas a nedocházelo ke zbytečným průtahům. Udržování pořádku v nám propůjčených prostorách je samozřejmostí.

Další detaily jako časový harmonogram budou uveřejněny v dalších dnech, až bude mít vedení jasno v přihláškách.

Přichystány budou jako vždy chutné ceny a na ocenění se může těšit i nejlepší střelkyně dne.

Vaše vedení

 
 

Portrét