Jdi na obsah Jdi na menu
 


Analytická předpověď zimního turnaje

26. 1. 2015

Přátelé, kamarádi, v sobotu 14. února, přesně na den svatého Valentýna, se v rámci letošního ročníku GyBu ligy uskuteční již tradiční záležitost – BudCup. Proč tedy nepopadnout své milované a nepřijít strávit jeden príma den ve společnosti fotbalu?

Studenti, absolventi nebo zaměstnanci školy budou v bojích o prvenství na turnaji zápolit v barvách desítky týmů. Do skupin byly celky rozhozeny následovně:

Skupina A:
Bros Before Hoes
FC AC SK
FC SRPŠ

TJ Tatran tři sekery

FC A.Č.A.B

Skupina B:
FC AC Kokosy
Čechovy housle
Barclays United
FC Chelsenal
FC Chiquita

V první skupině se nachází hned několik potenciálních výherců. Jak FC AC SK, tak FC SRPŠ známe z dlouholetého působení na ligovém trávníku a obě mužstva pravidelně okupují přední příčky soutěže. Nicméně celek složený převážně z profesorů nyní bude postrádat dvě zvučná jména jako Kaliba a Ernest, uvidíme, jak se s tím dokážou popasovat. Ani FC AC SK se nepředstaví v plné síle, jak je známe, přesto si myslíme, že na postup by jim to mělo stačit. Na přední příčky budou pohlížet i borci z TJ Tatran tři sekery, kteří pořádně vystrčil růžky už při říjnovém GyBu Girl´s Challenge. Jestli chcete mermomocí tip na černého koně valentýnského klání, vsaďte právě na ně. Dále máme ve skupině nevyzpytatelný tým Bros Before Hoes, kteří i přes poměrně nabitou sestavu minule okusili hořkost posledního místa. Pětku týmů uzavírá tým FC A.Č.A.B., který při svých obou účastech hrál o třetí místo. Minulý rok se však nezúčastnil, nechme se překvapit, jaký comeback si pro nás připravili.  

V druhém košíku se situace jeví jako o něco méně přehledná. O první dvě postupová místa se může porvat téměř kdokoliv. Možná dva věhlasné týmy, které dříve okupovaly trávníky GyBu areny, FC Chiquita a Barclays United? Trochu pokaženou chuť si po svém posledním vystoupení určitě budou chtít vyspravit i Čechovy housle, kteří se jeví jako tým s obrovským potenciálem. I FC AC Kokosy přes svou pózu outsidera dokážou vystrčit drápky, duo Masri – Bezemek by se mohlo postarat o patřičnou nervozitu soupeřů. FC Chelsenal patří také k velmi ambiciózním týmům, který by chtěl dosáhnout na nejvyšší příčky, jejich hlavní přednost bude fyzická síla.  Dveře zůstávají otevřené pro každého.

Sportovní hala SŠt Zelený pruh vám bude k dispozici od 8:00 do 18:00. Těšit se můžete na špičkové fotbalové výkony a my se na oplátku budeme těšit, že dorazíte. Tak v únoru!

 

Tip Tomáše Linharta: 1. FC AC SK, 2. Barclays United, 3. Čechovy housle

Tip Davida Linharta: 1. Barclays United, 2. FC AC SK, 3. FC Chiquita

Tip Jakuba Foglara: 1. FC AC Kokosy, 2. Barclays United, 3. FC AC SK

Tip Kuby Kyselky: 1. FC AC SK, 2. FC SRPŠ, 3. Barclays United

Tip Dana Bartoška:  1. Barclays United, 2. FC Chiquita, 3. FC AC SK

Tip Dana Krška: 1. Barclays United, 2. FC A.Č.A.B, 3. FC SRPŠ

Tip Petra Homolky: 1. Barclays United, 2. FC AC SK, 3. FC Chiquita

Tip Dana Šulce: 1. Bros Before Hoes, 2. FC A.Č.A.B, 3. FC AC SK

Tip Štěpána Malého:  1. FC AC SK, 2. Barclays United, 3. FC SRPŠ

Tip Vítka Voltra: 1. FC AC Kokosy, 2. FC AC SK, 3. Barclays United

Tip Vojty Skuhravého: 1. Barclays United, 2. FC SRPŠ, 3. FC AC Kokosy

Tip Jirky Rédra: 1. Barclays United, 2. FC AC SK, 3. FC Chiquita

Tip Martina Svatoše: 1. Barclays United, 2. FC SRPŠ, 3. Bros Before Hoes