Jdi na obsah Jdi na menu
 


BudCup 2013

15. 11. 2012

Amatéři! Profesionálové! Fanynky! Fanoušci!

Srdečně Vás zveme na turnaj pro studenty, bývalé studenty, absolventy, zaměstnance a přátele školy a GyBu ligy! Ani chladná zima neodradí příznivce fotbalu! Po loňské úspěšné premiéře se s podporou vedení Gymnázia Budějovická hlásí o slovo druhý ročník jednodenního halového turnaje - BudCup 2013. 

Datum konání: 19.1. 2013

Místo konání: Sportovní hala ZŠ Kunratice
Doprava: autobusové linky 165, 193, 293, 332, 334, 335, 337, 339

Zázemí bude kompletně zajištěno - k dispozici budou šatny a občerstvení, výše startovného bude zahrnovat také profi rozhodčího a lákavé ceny pro vítěze!

Maximální kapacita týmů, herní systém i pravidla turnaje teprve budou upřesněny. Každý hráč se turnaje účastní na vlastní nebezpečí, organizátoři ani škola za zdravotní stav ani cennosti v šatnách nenesou žádnou odpovědnost. Povinností bude sjednocená barva dresů a přítomnost alespoň jednoho člena týmu na ranní prezenci.


Již nyní se můžete přihlašovat zasíláním přihlášek elektronickou formou někomu z vedení (Tomáš/Petr). Předem upozorňujeme všechny zájemce, aby sestavovali co nejsilnější týmy!

Vzhledem k velkému zájmu, omezené kapacitě a časovému plánu se bude moci zúčastnit pouze určitý počet týmů (bude upřesněno). Není zárukou, že kdo se přihlásí první, má jistou účast, proto tedy se sestavením týmu nemusíte spěchat - máte čas do konce listopadu. V zájmu co nejlepšího fotbalu si vedení vyhrazuje rozhodovat o přihlášených týmech, v případě překročení kapacity z nich vybrat.

Nemusíte se držet stálých GyBu ligových soupisek a můžete svůj tým studentů/bývalých studentů/absolventů/zaměstnanců školy doplnit o max. 2 hráče, kteří se školou nemusejí mít nic společného.

Tým musí mít na soupisce minimálně 5 a maximálně 12 hráčů. Termín odevzdání přihlášek bude 30. 11. 2012, do té doby je ještě možné odevzdané přihlášky pozměňovat. Do Vánoc vybereme startovní poplatek 500 Kč/tým.

Po skončení turnaje se večer můžete těšit na další ze série GyBu parties, tentokrát lednovou s podtitulem "BudCup Afterparty." Místo konání je teprve předmětem jednání, ale všichni zúčastnění (hráči i diváci) budou mít posléze večer na party právo na jisté výhodné nabídky (vstup zdarma, zlevněné drinky) - tyto výhody samozřejmě vyjednáme a oznámíme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář