Jdi na obsah Jdi na menu
 


BudCup 2013 - výsledkový servis

2. 2. 2013

Pohřební Commando x FC Chiquita Banán                                

1:4

Střelci: Málek – 3 Čížek, Startka

   

FC AC SK x FC Rosol juniors

5:0

Střelci: 3 T.Linhart, D.Linhart, vlastní

   

Kokosy na trávě x FC Stromky

0:3

Střelci: 3 Vilímec

   

Fanáticos Elena C.F. x NOOBS Team

3:2

Střelci: 2 Karlesz, Mareček – Kasalický, Zdrůbek

   

FC Walrus x Pohřební Commando

0:1

Střelci: Motyka

   

Barclays United x FC AC SK

1:1

Střelci: Ernest - Kyselka

   

FC Chiquita Banán x Kokosy na trávě

1:0

Střelci: Starý

   

FC Rosol jun. x Fanáticos Elena C.F.

0:3

Střelci: Karlesz, Malík, Skřivan

   

FC Stromky x FC Walrus

2:1

Střelci: Vilímec, Petr - Kondr

   

NOOBS Team x Barclays United

1:3

Střelci: Kasalický – 2 Bartošek, Dombi

   

Pohřební Commando x Kokosy na trávě

2:0

Střelci: 2 Motyka

   

FC AC SK x Fanáticos Elena C.F.

2:0

Střelci: Kosík, vlastní

   

FC Chiquita Banán x FC Stromky

2:0

Střelci: Čížek, Valúch

   

FC Rosol jun. x NOOBS Team

1:3

Střelci: Bártl – 2 Veselý, Keken

   

FC Walrus x Kokosy na trávě

2:2

Střelci: Maier, vlastní – Kršek, Dusil

   

Barclays United x Fanáticos Elena C.F.

2:0

Střelci: Bartošek, Dombi

   

Pohřební Commando x FC Stromky

1:2

Střelci: Málek – Petr, Javůrek

   

FC AC SK x NOOBS Team

2:0

Střelci: Kosík, Horáček

   

FC Chiquita Banán x FC Walrus

5:1

Střelci: 4 Nepraš, Čížek

   

FC Rosol jun. x Barclays United

0:9

Střelci: 6 Bartošek, 2 Ernest, Kouba

   

  

     

Zápas o deváté místo (Kokosy na trávě x FC Rosol jun.)

5:2

Střelci: 2 Kabeláč, Kršek, Voltr, Dusil – R. Šimák, Bártl

   

Zápas o sedmé místo (FC Walrus x NOOBS Team)

1:2

Střelci: Žampa – 2 Zíka

   

Semifinále A (FC Chiquita Banán x FC AC SK)

2:3pen

Střelci: Starý, Valúch – Rédr, Kosík

   

Semifinále B (Barclays United x FC Stromky)

2:0

Střelci: Bartošek, Ernest

   

Zápas o páté místo (Pohřební Commando x Fanáticos Elena C.F.)

2:1pen

Střelci: Sussmann - Kadlec

   

Zápas o třetí místo (FC Chiquita Banán x FC Stromky)

:

 

Střelci: 5 Čížek, Nepraš

   

Finále (FC AC SK x Barclays United)

0:1

Střelci: Dombi

   

 Skupina A

 

Pohřební Commnado

FC Chiquita Banán

Kokosy na trávě

FC Stromky

FC Walrus

Body

Skóre

Umístění

Pohřební Commnado

 

1:4

2:0

1:2

1:0

6

5:6

3

FC Chiquita Banán

4:1

 

1:0

2:0

5:1

12

12:2

1

Kokosy na trávě

0:2

0:1

 

0:3

2:2

1

2:8

5

FC Stromky

2:1

0:2

3:0

 

2:1

9

7:4

2

FC Walrus

0:1

1:5

2:2

1:2

 

1

4:10

4

 

Skupina B

 

FC AC SK

FC Rosol juniors

Fanáticos Elena

NOOBS Team

Barclays United

Body

Skóre

Umístění

FC AC SK

 

5:0

2:0

2:0 

1:1 

 10

 10:1

FC Rosol juniors

0:5 

 

0:3

1:3

0:9

 0

 1:20

5

Fanáticos Elena C.F.

0:2 

3:0

 

3:2

0:2 

 6

 6:6

3

NOOBS Team

0:2

3:1

2:3 

 

1:3 

 3

 6:9

4

Barclays United

1:1

9:0 

2:0

3:1 

 

 10

15:2 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledné pořadí

1.     Barclays United

2.     FC AC SK

3.     FC Chiquita Banán

4.     FC Stromky

5.     Pohřební Commando

6.     Fanáticos Elena C.F.

7.     NOOBS Team

8.     FC Walrus

9.     Kokosy na trávě

10.  FC Rosol juniors

Nejlepší hráč : Karel Dombi (Barclays United)

Nejlepší brankář : Petr Homolka (FC AC SK)

Nejlepší střelec : Dan Bartošek (Barclays United)

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA