Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC AC SK

13. 9. 2015

FC AC SK

13. 9. 2015

 

FC AC SK

Legenda GyBu ligy. Nejúspěšnější tým v historii soutěže. Mohli byste ho častovat mnoha jmény. A jistě, tyto zásluhy mu už nikdo neodpáře, přesto FC AC SK nežije ze slávy předešlých sezón, ale aktivně omlazuje kádr o šikovné fotbalisty, s nimiž by i tentokrát rádo pomýšlelo na obhajobu titulu. 

Vedle stálých členů v podobě Tomáše Linharta nebo Petra Homolky a zapracovaného Jakuba Kyselky tu máme novou krev Filipa Holakovského a jako skvělá posila se loni ukázal rovněž například Štěpán Malý, který nově oblékne kapitánskou pásku. Do brány se červeným tentokrát postaví Jan Doležal z B.K. Almdudler, mezi úplné nováčky se počítá i Jakub Kvizda z bývalých teroristů.

Je nad slunce jasné, že cíle FC AC SK nejsou o nic menší než v minulosti. Hráči by rádi opět pozvedli nad hlavu pohár pro vítěze soutěže. Kvality na to mají, z jejich řad zaujímá značná část místa v různých pražských fotbalových klubech. Otázkou zůstává, jestli se po posílení soupisky dokážou sehrát a nedoplatí na situaci, kdy už na hřišti nebude místo pro další fotbalovou osobnost. Jak také známe z historie, GyBu liga dokáže být značně nevyzpytatelná a ani jasný favorit nemá nic jisté. Přes to všechno se nám tu rýsuje alespoň potenciálně velice silný hráč.

 

Rok založení: 2008

Největší úspěchy: 1. místo GyBu liga 2010/11, 2011/12, 2014/15, vítěz BudCupu 2012, Superpoháru 2012, 2014

Loňské umístění: 1. místo

Barva dresu: červená

Preferované hrací dny: pátek

Složení týmu:

Štěpán Malý (4.E) - 722 003 799

David Linhart (7.A) - 721 204 983

Jakub Kyselka (5.D)

Filip Holakovský (3.E)

Tonda Hruška (8.C)

Jan Doležal (4.E)

Tomáš Linhart (abs.)

Petr Homolka (abs.)

Jakub Kvizda (7.A)

Lukáš Vojáček (mimo školu)

Matyáš Buzek (1.E)

Vojta Skuhravý (5.D)

Příchody: Jan Doležal (B.K. Almdudler), Jakub Kvizda (The Dead Terrorists), Matyáš Buzek (JNDŠK), Vojta Skuhravý (volný hráč)

Odchody: 

Největší hvězda: Štěpán Malý

Ještě před dvěma lety bojoval za barvy B.K. Almdudler, dnes už má na ruce kapitánskou pásku FC AC SK. Štěpán Malý zažil raketový vzestup a dlužno dodat, že zcela zasloužený. Poradí si takřka s každou situací – je hbitý, technicky na vysoké úrovni, nebojí se opřít do střely a nechybí mu ani týmové myšlení. Pozor na něj!

Tip na umístění: 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář