Jdi na obsah Jdi na menu
 


B.K. Almdudler

13. 9. 2015

B.K. Almdudler

13. 9. 2015

B.K. Almdudler

Milovníci tradiční alpské limonády zasáhnou letos do bojů o pohár už potřetí, a tak lze říci, že jde už o dobře etablované mužstvo. Zlí jazykové vám řeknou, že za jejich nejlepším umístěním (4. místem z loňské sezóny) stojí především štěstí, my si myslíme, že kvalita týmu pramení především ze sehranosti. Drtivá většina hráčů oblékající dres á la Juventus Turín totiž pochází se stejného ročníku.

Ani kapitán Šimek ani jeho spoluhráči nejsou kdovíjakými ekvilibristy, ale tento nedostatek vyvažují svou dynamičností a silovou hrou. Pozornost musíme ovšem věnovat také pozměněné sestavě Almdudleru. Do FC AC SK odešel brankář Jan Doležal a nahradil ho Vítek Voltr, kdysi nepostradatelný člen Kokosů na trávě. Uvidíme, jak bude svým kamarádům krýt záda a jestli se Almdudler letos nadechne k lepším výkonům než v minulých sezónách.

Rok založení: 2013

Největší úspěchy: 4. místo GyBu liga 2014/15

Loňské umístění: 4. místo

Barva dresu: černobílá

Preferované hrací dny: pátek

Složení týmu:

Kryštof Šimek (mimo školu) - 734 113 102

Jan Buryš (6.D) - 601 589 114

Jan Hanzálek (abs.)

Ferdinand Havlík (6.D)

Lukáš Preis (6.D)

Vít Říman (8.A)

Vojtěch Podhorský (8.B)

Stanislav Yovzhiy (3.E)

Vítek Voltr (abs.)

Příchody: Vítek Voltr (abs.)

Odchody: Jan Doležal (FC AC SK)

Největší hvězda: Jan Buryš

V sestavě Almdudleru vyniká hlavně svou fotbalovostí. Jedná se zdaleka o technicky nejlepšího hráče týmu, ovšem nedělají mu problém ani další činnosti. Zabojovat, rychlý sprint, nebát se vystřelit – to všechno Buryš umí a Almdudleři by na tom měli stavět.

Tip na umístění: