Jdi na obsah Jdi na menu
 


Papaya FC

13. 9. 2015

Papaya FC

13. 9. 2015

 

Papaya Football Club

 

Po roční odmlce se rozhodla podat přihlášku také tradiční Papaya FC. Tento bezesporu ambiciózní a z rozličných důvodů známý klub letos oslaví své kulaté narozeniny.

Dle historických pramenů byl tento mančaft založen již v roce 2010, avšak poprvé GyBu ligu okusil v sezóně 2012/13. Třídně velmi různorodý tým dokázal překvapit a opanoval baráž, což znamenalo solidní 9. místo. Další rok přišlo velké oslabení kádru a promrhaná sezóna byla korunována dokonce předčasným vyloučením. Tento rok se ale Papaya vrací a rozhodně nezůstává při zemi. Cílem pro tento rok vyhlásila útok na titul. Úspěch týmu bude záležet hlavně na sehraném duu Vít Klajbl - Matěj Čech, kteří již v minulých sezónách ukázali, že jim míč zrovna nepřekáží. Též se vyplatí sledovat temperamentního kanonýra Pavla Bartoše. Zajímavostí je, že klub dokázal získat posilu dokonce až z jižní Itálie. Těžko odhadnout, kam to oranžoví borci nakonec dotáhnou. Čtvrtfinále by ale mělo být samozřejmostí. Pokud váháte, který skupinový zápas navštívit, rozhodně nevynechejte 5. kolo, na které vychází Derby de la Rosaya. Fotbalově kvalitní třída 6.A se od sekundy nikdy nesešla v jednom týmu. Jinak tomu nebude ani letos, hecování probíhá naplno již teď.

Rok založení: 2010

Největší úspěchy: Vítěz baráže 12/13 

Loňské umístění: -

Barva dresu: oranžová

Preferované hrací dny: úterý, pátek

Složení týmu:

Marek Hlaváč (6.A) - 723 784 004

Pavel Bartoš (6.A) - 604 339 317

Ondřej Stejskal (6.A)

Vít Klajbl (6.A)

Pavel Trejbal (4.D)

Erol Medenčević (4.D)

Jan Šmolík (6.B)

Adam Bazika (6.B)

Gaetano De Benigno (6.A)

Příchody: Všichni

Odchody: -

Největší hvězda: Matěj Čech - Nejlepší hráč předešlého ročníku, to mluví za vše. Brilantní technik byl tahounem loňské Natashy. Stejná role na něj čeká i v obnovené Papaye.

Tip na umístění: