Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC SPRŠKA

13. 9. 2015

FC SPRŠKA

13. 9. 2015
 
gybu.jpg

 

 

 

 

 

FC SPRŠKA, tým známý spíše pod jménem FC SRPŠ, je celek s bezesporu nejvíce zkušenostmi v celé GyBu lize. Průměrný věk je oproti ostatním týmům značně nadprůměrný, nemůžeme se však divit. Za tento výjimečný celek startují 4 profesoři obohaceni o několik mladších studentů či absolventů.

V minulosti se jednalo o tým čistě profesorský, nicméně kvůli rozšířené marodce pomalu "stárnoucích" profesorů vzal do svých rukou otěže kapitána týmu Aleš Krupička a rozhodl se svůj tým omladit. Přestože FC SRPŠ opustila zvučná jména jako Tomáš Kaliba (zvolen nejlepším hráčem GyBu ligy za rok 2013/14) nebo profesor Petr Kuba, posily, které profesor Krupička přivedl, by měly tyto nemalé díry v sestavě zalepit. A to doslova! Největší posilou je pro tým FC SPRŠKA David Hradečný, nejlepší brankář minulé sezóny, který by měl výrazně ulehčit svému týmu postup do vyřazovacích soubojů. Přestože se už nejedná o ty staré známé profesory, jak je máme všichni zaškatulkované a kteří každý rok bojují o nejvyšší příčky, i v této sestavě by měli bez větších obtíží postoupit do čtvrtfinále a "zatopit" favoritům soutěže. V bráně Hradečný, který má před sebou forwardy Ernesta s Krupičkou - to by mohl být klíč k úspěchu!

 

Rok založení: 2009

Největší úspěchy: 1. místo GyBu liga 2012/2013

Loňské umístění: 

Barva dresu: oranžová

Preferované hrací dny: pátek

Složení týmu:

Aleš Krupička (prof.) - 777 715 633

Tomáš Novák (prof.) - 721 402 594

Zdeněk Halamásek (prof.)

Richard Iltis (4.D)

Michal Zeidler (8.B)

Radek Bártl (prof.)

Jiří Rédr (abs.)

David Hradečný (abs.)

Jakub Haman (7.A)

Vašek Motyka (prof.)

Příchody: David Hradečný (FC Predators), Tomáš Novák (The Dead Terorrists), Richard Iltis (volný hráč), Michal Zeidler (volný hráč), Jakub Haman (volný hráč), Vašek Motyka (volný hráč), Jiří Rédr (volný hráč)

Odchody: Tomáš Kaliba, Petr Kuba, Michael Ernest (FC Meloun)

Největší hvězda: David Hradečný

Tento výjimečný brankář nejednou ukázal, že se na něj jeho tým může spolehnout. Minulý rok získal trofej za nejlepšího brankáře GyBu ligy, v mnoha utkáních předváděl fantastické zákroky. Přestože se závodně fotbalu nikdy nevěnoval a občas má problémy s rozehrávkou, malé brány v naší GyBu areně jsou pro něj druhým domovem, do kterého propustí jen malé množství vystřelených balonů.

Tip na umístění: