Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo

31. 8. 2015

4. kolo

12. 9. 2014

 Skupina A 

 

Rakeťáci - Kokosy na trávě 4:7 (1:3)

Poslední zápas skupiny A obstarala dohrávka mezi Rakeťáky a Kokosy na trávě. Favorit byl vzhledem k předchozím zápasům a postavení v tabulce jasný. Trávaři ale nezačali zrovna ideálně, když inkasovali jako první po šikovné teči Motyky, na kterou neměl brankář Kolář nárok. Kokosy však bleskově otočili, když nejdříve nejprve vyrovnal Fuchs, poté Horký otočil stav dělovkou do vinglu a vzápětí zakončil další parádní akci Fuchs. Snížit mohl Tuan, ale jeho povedenou střelu z půlky vyrazil lahůdkovou robinsonádou Kolář. Kokosy si ještě do poločasu vypracovali pár šancí, ale pokaždé se vyznamenal brankář Rakeťáků Kopáč. Ve druhém poločase se hra otevřela a velké šance si vypracovali Rakeťáci, avšak výborné zákroky si na své konto připsal Kolář. Na druhé straně si naopak po kombinaci Zdrůbka a Fuchse druhý jmenovaný připsal již hattrick. K vidění bylo hodně šancí a vyznamenávali se zejména brankáři. Fuchse a Kozáka z metru vychytal fantastickým způsobem Kopáč, Koláře zase zachránila tyč. Kýženého gólu se dočkali Rakeťáci z přímého kopu. Špatně postavené zdi využil Šulc a prudkou ranou k tyči snížil na 2:4. Tempo hry se značně zpomalilo, přesto padaly góly. Horký z blízka navýšil vedení Kokosů, vzápětí však Kolář přihrál přímo na nohu Kondrovi a ten nezaváhal. Poté za Kokosy ještě povedenými kombinacemi skórovali Veselý a opět famózní Fuchs. Na druhé straně předvedl pěknou individuální akci Šulc, když na sebe navázal oba obránce a nenápadnou střelou k tyči korigoval skóre. Místy opravdu komický zápas hraný v přátelské atmosféře nakonec skončil 7:4 pro Kokosy, kteří vystřídali Artilleros na druhém místě ve skupině. Rakeťáci zůstali na páté příčce a v jarním předkole vyzvou Natashu Raptors.

Branky: Kondr, Máka, Motyka, Šulc - 4 Fuchs, 2 Horký, Veselý

Nejlepší hráči: Jakub Kopáč - Jakub Fuchs

Dead Terrorists - FC Koráč 5:11 (3:6)

Smolný zápas pro domácí, kteří se dostavili pouze ve složení 4+1 a to ještě bez opor Skuhravého H. a Jebavého. Před zápasem však teroristé pomýšleli na jejich první výhru, to ještě nevěděli o takové rozsáhlé marodce. Po pěti minutách hry se dostali do vedení hosté. FC Koráč nebyli ze začátku vyloženě lepším týmem, na domácích se však projevovala únava, kterou hosté využívali. Po chvíli přidali hosté další gól a odskočili Teroristům na dvoubrankové vedení. Oslabení domácí se však zmohli ná několik slibných útoků a po malém tlaku snížili na 2:1. V půli prvního poločasu se ale dostavila očekávaná krize, během které domácí čtyřikrát inkasovali. Za stavu 1:6 před koncem poločasu však pohlednou individuální akcí a následnou střelou snížil Kvizda na 2:6 a vzápětí Kraváček na 3:6. Za tohoto stavu skončil první poločas. Uklidnění hosté se drželi taktiky udržet náskok, domácí naopak viděli jiskřičku naděje a hnali se za lepším výsledkem. Byli to Teroristi, kdo lépe začal první poločas a hned po chvíli snížil Křemen technickou střelou na 4:6. Myšlenka rozdílu 2 gólů najednou hnala domácí kupředu a najednou jich bylo plné hřiště, během této chvíle se pro ně stala velmi nešťastná záležitost. Zranil se jim dosud nejlepší hráč Kraváček, který s vyvrknutým kotníkem nemohl dál pokračovat, na střídání však také nikoho neměli. Proto byli nuceni nastoupit 3+1 proti čtyřem v poli z týmu FC Koráč. To byl zlom zápasu. Postupně dostávali domácí od Koráče jeden gól za druhým, dokud se to nezastavilo na čísle 11. Mezitím stihl přítomné diváky pobavit svým komickým gólem Skuhravý, to bylo však vše, co tento zápas nabídl. Hosté si odnesli svojí první výhru, Teroristé si na svojí budou muset ještě počkat.

Branky: Kraváček 2, Skuhravý, Kvizda, Křemen - Bartoš 3, Koranda 2, Petřek 2, Solař 2, Klajbl, Hlaváč

Nejlepší hráči: Kraváček - Bartoš

FC SRPŠ - Los Artilleros 5:6 (2:3)

7.11. se odehrál jeden ze zápasů, který by se dal označit TOP co do počtu zvratů. Nejprve se brzo dostali do vedení Artilleros po autu, kdy po sérií odrazů balon do brány propasoval Růžička. Neuběhlo ani 5 minut a profesoři srovnali a hned vzápětí otočili na 2:1 ve svůj prospěch. V tu chvíli byli profesoři na koni, vše se jim dařilo. Hosté byli poměrně statičtí a nemohli přijít na způsob, jak by překonali soupeřovu obranu. I přes precizní hru se SRPŠ nedokázali prosadit a byli to Artilleros, kdo po několikaminutové bezgólové pauze skóroval, kdy se po pohledné akci Sulka na kraji hřiště a jeho následné přihrávce prosadil do prázdné brány Nguyen. Remízový stav netrval dlouho, na 3:2 zvyšoval za Artilleros Dan Bartošek svojí šťastnou střelou z úhlu. Za stavu 3:2 pro hosty skončil první poločas. Do druhého každý z týmů vstoupil velmi koncentrovaně, na každém bylo poznat, že nechce udělat zbytečnou chybu. O něco lépe však do druhé poloviny vstoupili hosté, kteří po střele Marhoula zvýšili na 4:2. SRPŠ ale opět dokázali přidat na tempu a po rychlých dvou gólech byl stav opět nerozhodný. Dále následovala osobní chyba Bartoška v obraně a 6 minut před koncem hry se profesoři dokázali dostat do vedení v poměru 5:4. Frustrovaní hosté najednou začali pomýšlet i na powerplay, aby srovnali, ale nakonec se k tomu ani nedostali, jelikož vzápětí vyrovnal na 5:5 Sulek svou obávanou dalekonosnou střelou. Když svítila na pomyslné časomíře minuta do konce, hrálo se už za tmy a oba týmy pomýšlely na penalty. Poslední minuta však přinesla naprosto strhující závěr. Nejprve mohl rozhodnout zápas po přihrávce Ernesta Bártl, ale ze stoprocentní šance minul branku. Hned z protiútoku se Růžička (Artilleros) probojoval přes 2 hráče a přihrál balon do středu hřiště na Sulka, ten napřáhl, a po dobrém zákroku brankáře a následné tyči skončil balon v síti. O zápase se tedy rozhodlo jen několik sekund před závěrečným hvizdem. Oba týmy ukázaly nesmírnou bojovnost a nespornou kvalitu, proto je konečný výsledek takto těsný. Bohužel však na tento pohledný zápas bylo přítomno poměrně málo fanoušků.

Branky: 

Nejlepší hráči:  

 

Skupina B

 

Nekopnem si - B.K. Almdudler 3:4

Branky: 

Nejlepší hráči: 

Tvoje máma - FC AC SK 1:20 (0:11)

Branky: Miler - Holakovský 7, Linhart T. 6, Homolka 2, Malý 2, Hruška 2, Vojáček

Nejlepší hráči: Zoulík - Holakovský

Natasha Raptors - FC Predators 2:4

Branky: 

Nejlepší hráči: 

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 14. listopadu 2014