Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo

31. 8. 2015

2. kolo

12. 9. 2014

Skupina A 

 

Rakeťáci - Dead Terrorists 7:4 (2:2)

Před tímto duelem nebyl znám favorit tohoto zápasu a nikdo něvěděl, co od toho může očekávat. Předpokládalo se, že více ze hry budou mít spíše hosté, i přes jejich rozsáhlou marodku se Skuhravým v bráně. Domací však budou dominovat fyzickou vyspělostí. Předpoklady se vyplnily, Mrtví teroristé ze začátku udávali tempo hry a vytvářeli si pozoruhodné akce. Přesto to však byli domácí, kdo poprvé skóroval. Hosté však během pár okamžiků odpověděli gólem a stav byl opět nerozhodný. Jakmile se hosté drali do šance, důrazní domácí utnuli akci již v zárodku, ti si však výraznější šance krom střel ze střední vzdálenosti nevypracováli, proto v poločase svítil na pomyslné světelné tabuli stav 2:2. The Dead Terrorist mají ve většině zápasů výpadky v druhém poločase a po první vydařené půlce jsou schopni prohrát na plné čáře. O přestávce si tedy vyříkali svoje chyby z předchozích zápasů a vlítli nahecovaní do druhého poločasu. Ten se nesl v podobném duchu, hosté kombinovali, domácí bránili. Za stavu 3:3 však brankář Skuhravý udělal dvě minely za sebou a najednou to bylo 5:3 pro domácí. Ti se otřepali a začali se dostávat čím dál více do šancí. Druhý poločas hostům opět nevyšel a jednu chvíli prohrávali dokonce o čtyři góly. V posledních sekundách zápasu už jen po pohledné akci u korigoval výsledek Kvizda na 7:4. Jednalo se o velmi pikantní duel mezi oběma týmy, ze kterého vzešli lépe domácí. Přes dobrý výkon The dead terrorists si na jejich výhru budeme muset počkat.

Branky: 2 Motyka, 2 Šulc, Hájek, Koutecký, Mendenčevič - 3 Kvizda, Kraváček

Nejlepší hráči: 

FC SRPŠ - Kokosy na trávě 8:3 (4:0)

Poslední zápas 2. kola začal poměrně vlažně a v úvodních pěti minutách nemohli přítomní diváci  zaznamenat nějakou vyloženou šanci. Kokosy drželi balon a snažili se kombinovat, přesto se kromě střel z půle hřiště do šancí nedostávali. Naopak zodpovědně bránící SRPŠ trestali každou chybu v rozehrávce Kokosů. Jakmile se objevila nějaká skulinka, velmi přesně balon propasovali do brány. Proto byl po patnácti minutách hry stav 4:0. Frustrovaní hráči Kokosů se po každém inkasovaném gólu snažili vzchopit, přinášelo to však opět jen střely ze střední vzdálenosti, které brankáře Procházku obvykle nezaskočí. Proto i po drobném tlaku hostů zůstal stav po první půli  4:0. Do druhého poločasu vstoupili Kokosy se vztyčenými hlavami a snažili se otočit zápas ve svůj prospěch. Jejich výraznější šanci však neproměnili a po několika nepřesnostech SRPŠ zvýšili na 5:0. Hned vzápětí přišel gól šestý a to už bylo trochu silné kafe pro bezmocné Kokosy. Člověku by jich bylo až líto, že za předvedený výkon dostali ve 35 minutách šest gólů a sami se nezmohli ani na jeden. Nemilosrdný Sbor rychlých a pohotových šutérů (SRPŠ) však trestali chyby znovu a znovu a bezradní Kokosy inkasovali po osmé. Po osmém gólu však ukidnění profesoři začali vypouštět souboje, což vyústilo v několik nadějných šancí Kokosů, z nichž jedna skončila gólem. Štěpán Karlesz snížil na 8:1 skrytou střelou kolem tyče. Hosté politi živou vodou se najednou hnali do jedné akce za druhou a dva rychlé góly v rychlém sledu snížily stav na rozdíl pěti branek. SRPŠ ještě nakonec zahrozili, nicméně po neuznaném gólu z rozehrávky to bylo vše, co jsme mohli v tomto duelu vidět. Přesto, že zprvu měli Kokosy více ze hry a drželi balon, základní chyby v obraně a nepřesná rozehrávka je zradily a výsledek je pro SRPŠ zcela zasloužený.

Branky: 2 Bártl, 2 Kaliba, 2 Vala, Halamásek, Krupička - 2 Karlesz, Zolich

Nejlepší hráči: Tomáš Kaliba - Jan Dusil

Los Artilleros - FC Koráč 11:7 (5:3)

Jasně favorizovaný domácí tým do zápasu nastoupil velmi lehkovážně a překvapivě to byl tým FC Koráč, kdo se ujal vedení po Bartošově samostané akci. Los Artilleros sice hrou hostující celek převyšovali, ale nekoncentrovaný výkon nemohl dobrých pár minut přinést branku. Po vyrovnání Střelci přidali hned další gól, něvěřícné fanoušky však Bartoš překvapil podruhé a vyrovnal na 2:2. To už domácím zatrnulo, vše si však vyříkali a začala exhibice. Pohledné akce dua Bartošek-Sulek doprovázely samé góly. Gólostroj se zastavil na čísle jedenáct a uklidnění domácí měli v plánu poklidně dohrát zápas. V naprosto odevzdaných pěti minutách ale začali od Koráče inkasovat jeden gól za druhým, čas byl ale neúprosný a konečný výsledek byl tedy 11:7. Los Artilleros sice nemají problém s ofenzivní hrou, s koncentrací však zatím ano a uvidíme, zda si v příštím kole dokážou poradit s důraznými Rakeťáky.

Branky: 6 Bartošek, 4 Sulek, Nguyen - 5 Bartoš, Hlaváč, Koranda

Nejlepší hráči: Dan Bartošek - Pavel Bartoš

 

Skupina B

 

Nekopnem si - Tvoje máma 5:4 (0:1)

Branky: 3 Voříšek, 2 Mareček - 2 Nepraš, Miler, Zoulík

Nejlepší hráči: David Voříšek - Karel Nepraš

Natasha Raptors - B.K. Almdudler 5:6 (3:4)

Branky: 3 Čech, Klajbl, Petřek - 2 Hanzálek, 2 Říman, Buryš, Havlík

Nejlepší hráči: Matěj Čech - Vít Říman 

FC Predators - FC AC SK 0:6 kontumačně

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 10. října 2014