Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo

31. 8. 2015

1. kolo

12. 9. 2014

Skupina A 

 

Rakeťáci - FC SRPŠ 5:8 (2:3)

Možná největší favorit celé soutěže si měl pro začátek v klidu poradit s týmem, kterému se nikdy pořádně nevěřilo. Oba týmy před sezonou posílili a některé nové posily se představili už v prvním zápase. Už od začátku dělali důrazní Rakéťaci SRPŠ velké problémy a díky dobré hře vedli SRPŠ pouze o gól. Ve druhém poločase se pokračovalo opět ve vysokém tempu, ale SRPŠ si udržovali náskok, který si už pohlídali a nakonec vyhráli 8:5 a udělali první krok k postupu. Ve druhém kole je čekají ambiciózní Kokosy, které v minulé sezoně prohráli s týmem Profesorů o jediný gól a SRPŠ tak budou muset dávat pozor. Rakéťaci budou mít o něco lehčího soupeře a to Dead Terrorists, kteří, ale také předvedli nečekaně dobrý výkon, takže se máme na co těšit.

Branky: 3 Šulc, Kandráč, Motyka - 4 Vala, 2 Ernest, Kuba, Zach

Nejlepší hráči: Daniel Šulc - Martin Vala

Dead Terrorists - Los Artilleros 2:7 (1:2)

Zprvu velmi vyrovnané utkání, ve kterém lehce přehrávali domácí favorita Los Artilleros. Po několika neproměněných šancích to však byli hosté, kdo otevřel skóre. Tým Dead Terrorists se však nenechal odradit a houževnatě dobýval bránu hostů. To vyústilo ve vyrovnávací gól. V polovině poločasu dorazila posila hostů Pavel Sulek a karta se najednou začala obracet. Proto po konci první poloviny hosté opět o gól domácím odskočili. Po zahájení druhé půlky se začalo velmi opatrně, žádný tým nechtěl udělat chybu. Domácí předvedli velmi sympatický výkon, ke konci zápasu jim však i přes početnou sestavu došly síly a během několika minut pětkrát inkasovali. Zmohli se poté už jen na snížení na 2:7, bylo to však jen korigování výsledku. O žádné překvapení se nakonec nejednalo a favorit si zápas pohlídal. Nutno podotknout, že pro domácí je finální výsledek poměrně krutý, neodpovídal průběhu zápasu.

Branky: 3 Bartošek, Nguyen, Růžička, Marhoul, Sulek - Chlum, Kraváček

Nejlepší hráči: Pavel Sulek - Ladislav Zeman

Kokosy na trávě - FC Koráč 7:2 (2:2)

Zápas hraný na horním hřišti začal pro nově vzniklý celek přímo výtečně, když se dostali po šťastné střele nováčka Buka do vedení. Kokosy se trápili, jak s presinkem hráčů Koráče tak i s kluzkým povrchem. Ranou k tyči sice vyrovnal Horký, ale vzápětí využil odskoku míče Solař a gólman trávařů Kolář byl bez šance. Těsně před koncem poločase ještě srovnal Karlesz, což se ukázalo, jako zlomový okamžik utkání. Ve druhém poločase Kokosy zlepšili hru a ovládali hru, když přidali další góly a Karlesz dovršil hattrick. Koráč sice měl šance i ve druhé půli, ale zakončení nebylo tak přesné, jako v té první. Koráč v dalším kole zkusí překvapit proti Artilleros, Kokosy čeká zajímavý duel s profesory.

Branky: 3 Karlesz, 2 Horký, Kršek, Kozák - Buk, Solař

Nejlepší hráči: Štěpán Karlesz - Martin Hlaváč

 

Skupina B

 

Nekopnem si - Natasha Raptors 1:4 (1:0)

Natasha se považuje za černého koně ligy, ale v prvním poločase tohoto zápasu to rozhodně nepotvrzovali. Za Nekopnem si se prosadil Bouček a hráče tohoto celku dlouho držel nad vodou Zbořil. Ve druhé půli ale Natasha zpřesnila a zrychlila hru a díky hattricku Čecha a gólu Klajbla zápas otočili. Natashu čeká v příštím zápase Almdudler. Nekopnem si zkusí získat první výhru proti týmu zvaný Tvoje máma.

Branky: T. Bouček - 3 Čech, Klajbl

Nejlepší hráči: Jakub Hendrych - Vít Klajbl

Tvoje máma - FC Predators 2:5 (2:1)

 

Pikantní zápas pro Karla Nepraše, který sice původně ohlásil konec své GyBu ligové kariéry, nakonec ale změnil pouze tým, když odešel právě z Predátorů do Mámy. A právě tento hráč k údivu všech vstřelili první gól zápasu. Predátoři opět hráli bez střídání a právě Karel Nepraš, který na druhé straně barikády bořil útoky Predators. Po poločase se hrálo nečekaně 2:1 ve prospěch Mámy. Predátoři ale zabrali a dokázali díky gólům Svatoše a Pepy Liu stav otočit. Predátoři tedy příliš dobrý výkon nepředvedli a proti FC AC SK se budou muset zlepšit. Tvoje máma ve svém prvním zápase předvedla dobrý výkon a v dalších kolech se dá očekávat ještě zlepšení

Branky: 3 Liu, 2 Svatoš - Miler, Nepraš

Nejlepší hráči: Joseph Liu - Vlastimil Miler

B.K. Almdudler - FC AC SK 8:7 pr. (6:3, 1:0)

 

FC AC SK, velký favorit, ztratil hned na začátku. Pravda, že okolnosti hrály proti tomuto týmu, když nastoupili pouze se třemi hráči v poli a navíc se zraněným Linhartem mladším v brance. FC AC SK sice měli více ze hry, Almdudler ale trestal každou chybu a po poločase vedl už 6:3. Ve druhé pětadvaceti minutovce se ale hráči v červeném vzepřeli a i díky velkému tlaku dokázali srovnat. Za stavu 7:7 se hrálo prodloužení, kde už však hráči v napínavém finiši neměli síly. Na inkasovanou branku už nedokázali najít odpověď a po statečném výkonu si tak připsali pouze bod. Almdudler tedy získal výborné dva body a může se těšit na zápas proti Natashe. FC AC SK čeká šlágr kola proti Predátorům.

Branky: 3 Hanzálek, 3 Šimek, Buryš, Říman - 4 T. Linhart, 2 Kyselka, vlastní

Nejlepší hráči: Jan Hanzálek - Štěpán Malý

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 26. září 2014