Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Tvoje máma

31. 8. 2015

FC Tvoje máma

3. 9. 2014

Tentokrát na přetřes přichází jeden z nováčků soutěže. Nikdo je spolu takto pohromadě ještě neviděl. Tým, poskládaný de-facto ze studentů 2. D, platí v letošní postupové rovnici za relativní neznámou. Jak si povede?

 

Základním stavebním kamenem herního projevu FC Tvoje máma by měla být sehranost. Gybu Liga na soupisku celku kromě zástupců 2. D přilákala jen jejich vrstevníka Tomáše Závodného a absolventa Karla Nepraše. Hráči by tak o sobě měli mít ve většině případů povědomí. Záleží však, jestli z toho dokáží uplést svou hlavní přednost. Známe i případy, kdy si úzký vztah v kolektivu úplně nesedl s dalšími aspekty. Na druhé straně školní trávník po dlouhé roky okupovaly týmy jako Pohřební Comando nebo Kokosáci, a ti tento fakt dokázali přetavit jen v to nejlepší. Bude klub s poněkud nabubřelým názvem následovat jejich příkladu?

 

Rok založení: 2014

Největší úspěchy: -

Loňské umístění: -

Barva dresu: tyrkysová

Preferované hrací dny: úterý, čtvrtek, pátek

Složení týmu:

Vlastimil Miller (2.D) - 604 988 378  

Jan Zimmer (2.D) 

Jakub Nesvadba (2.D)

Mikoláš Anzari (2.D)

Jonáš Zoulík (2.D)

Tomáš Závodný (4.A)

Martin Kohout (2.D)

Lukáš Semrád (2.D)

Matyáš Ježek (2.D)

Jakub Macar (4.A)

Jan Klimeš (2.D)

Karel Nepraš (abs.) - 731 903 883

Příchody: Karel Nepraš (FC Predators), Vlastimil Miler, Martin Kohout (oba Natasha Raptors), zbytek (volní hráči)

Odchody: -

Největší hvězda: Vlastimil Miler

Naši skauti hlásí, že se jedná o šikovného mladého fotbalistu. A že být pouze „šikovný“ v téhle době nestačí? Tenhle perspektivní klučina by s vámi asi nesouhlasil. Možná nám tu roste budoucí hvězdička GyBu Ligy.