Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC SRPŠ

31. 8. 2015

FC SRPŠ

12. 9. 2014

Tradiční účastník turnaje vstupuje do další sezóny v takřka identické sestavě. Budou profesoři opět na trávníku školit své mladší soupeře?

 

 Vítěz GyBu Ligy ze sezony 2012/2013 každoročně pomýšlí na nejvyšší příčky. Na jeho soupisce byste nenašli výraznější slabý článek. Každý, kdo učitelský celek někdy viděl na hřišti, s námi bude souhlasit, že na jeho soupisce narazíme jak na borce technického ražení, tak na dynamické hráče. Těžit lze i ze služeb střelce Aleše Krupičky, který se na loňském celkovém počtu nasázených gólů klubu podílel dvacetibrankovým přídělem. Uvidíme, jestli se SRPŠ znovu nadechne k takovým výkonům jako vždy, ale letos by se dalo říct, že jejich soupiska patří mezi nejkvalitnější ze všech týmů, ne-li na úplný vrchol.

 

Rok založení: 2009

Největší úspěchy: Vítěz GyBu Ligy 2012/2013

Loňské umístění: 3. místo

Barva dresu: Oranžová

Preferované hrací dny: pátek

Složení týmu:

Radek Bártl (prof.) - 603 981 455

Petr Kuba (prof.) - 739 417 053

Aleš Krupička (prof.)

Martin Procházka (prof.)

Zdeněk Halamásek (prof.)

Tomáš Novák (prof.)

Tomáš Kaliba (abs.)

Michael Ernest (abs.)

Milan Voračka (prof)

Martin Vala (4.F)

Vladimír Zach (4.F)

 

Příchody: -

Odchody: Lukáš Vojáček (FC AC SK)

Největší hvězda: Tomáš Kaliba

Jeden z nejzkušenějších aktérů celé historie GyBu Ligy a vyložený sběratel turnajových titulů. Jedná se o vynikajícího beka, přes něhož přejít není žádný med. Jeho defenzivní schopnosti si však nezadají se smrtelnou levačkou, schopnou vysílat skutečné pumelice. Je rychlý a klíčová je pro SRPŠ rovněž Kalibova schopnost číst hru. Zkrátka skutečná osobnost.