Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Koráč

31. 8. 2015

FC Koráč

12. 9. 2014

Když se podíváme na soupisku "nováčka" GyBu ligy, zastavíme se především u starých známých firem. Jména jako Pavel Bartoš nebo Michal Janeček zřejmě moc strachu u soupeřů nevzbudí, naopak si vzpomenou na organizační problémy z loňského roku, kdy to vše skončilo nejzašším řešením - vyloučením Papayi z GyBu ligy. 

Tento celek by se na první pohled dal k Papaye velmi snadno přirovnat, koneckonců proběhla mezi samotnými členy tohoto mančaftu rozsáhlá diskuze o názvu, nakonec ale dostal přednost FC Koráč (Koranda+Hlaváč).

Je tedy jasné že tento nový tým se bude pokoušet odpoutat od špatné pověsti Papayi a musíme konstatovat, že už před prvním utkáním vystoupil tou pravou nohou. Angažování technického mladíka Michala Buka by mohlo být geniálním tahem Marka Hlaváče. Fungovat by mohla především spolupráce tohoto pravonohého záložníka a Petra Solaře, kteří spolu válí za Slavii Jesenice.

Co říci závěrem? FC Koráč jistě nebude pomýšlet na nejvyšší příčky. Rozhodně ale bude dělat vše proto, aby neskončil jako Papaya a nedostával dvouciferné příděly téměř od každého. Šance na postup do čtvrtfinále nejsou nijak valné, ale rozhodně nemůžeme tento celek nějak podceňovat nebo předem odepisovat.

Rok založení: 2014

Největší úspěchy: -

Loňské umístění: -

Barva dresu: modrá

Preferované hrací dny: středa, čtvrtek

Složení týmu:

Marek Hlaváč - 723 784 004

Petr Solař (5.A)  - 739 778 017

Tomáš Koranda (5.A)

Ondřej Stejskal (5.A)

Michal Janeček (5.A)

Pavel Bartoš (5.A)

Michal Buk (1.E)

Martin Štětina (5.B)

Příchody: všichni

Odchody: -

Největší hvězda: Michal Buk