Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natasha Raptors

16. 9. 2013

natasha-raptors.jpg

  Nováčkové to mají vždycky těžké. Každý ze starších studentů dodnes jistě vzpomíná, jak jejich tým v tercii či kvartě dostával potupné desítky, někdy dvacítky. Někdy i více.

Třídní kolektiv pod roztomilým názvem Natasha Raptors rozhodně za tímto účelem do GyBu ligy nešel, ale nováčkovský úděl bývá nevyhnutelný. Důležité pro další vývoj však bude, jak to bude v partě kluků klapat - nejen po fotbalové stránce. O tom by mohli vyprávět třeba borci z Predátorů nebo i FC AC SK, kteří pamatují na své neslavné začátky a velké debakly, ale otřepali se z nich, vyrostli, složili konkurenceschopný tým a válcují ligu dodnes. Opačnou tendenci nabrala například složení mladíků Redbul (Tatran Tři sekery) nebo i loňští rivalové Rosol juniors a Nguyenova desítka. Každý hráč během let na GyBu fotbalově roste a je jen otázkou budoucnosti, zda v příštích letech uvidíme na nejvyšších pozicích Raptory, nebo jejich hráče ve věhlasnějších klubech. Letos to ale na díru do světa nevypadá. Nebo snad ano? Vzepnou se mladíčci Čech, Sotona či Miller k hrdinských výkonům a za jásavého ryku třídní profesory Šimků urvou senzační postup do čtvrtfinále? Více napoví podzim, nechme se překvapit!

Rok založení: 2013

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

Barva dresu: červená

Preferované hrací dny: úterý

Složení týmu:

 Michael Arntz (2.D) - 725 808 004

Pavel Trejbal (2.D) - 720 163 595

Vojtěch Sotona (2.D)

Vítek Klajbl (4.A)

Matouš Sluka (2.D)

Ladislav Bílek (2.D)

David Vácha (3.A)

Martin Kohout (1.D)

Vlasta Miller (1.D)

Příchody: Vít Klajbl (FC Papaya)

Odchody: Tomáš Kubata (FC Papaya), Matěj Čech (FC Tiki taka)

Největší hvězda:

 Matěj Čech - mladý technik loni zaujal nejen výraznými vlasovými kreacemi se svou blonďatou kšticí, ale také svými výkony za Papayu. Může se říci - mezi slepými jednooký král - avšak Matěj Čech a hlavně jeho rychlé nohy dokázaly zamotat hlavu nejednomu soupeři. Blonďatého štírka zdobí nízké těžiště hry a vytříbená technika. I přes velký zájem věhlasnějších týmů dal v létě přednost třídnímu kolektivu, tak se nechme překvapit, nakolik bude jeho role v týmu zásadní.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 3

ÚTOK - 3

CELKEM - 3

Tip na umístění: 15. místo

Stránky na Facebooku: https://www.facebook.com/NatashaRaptors

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.