Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Tiki Taka

15. 9. 2013

 

1373777_656163197749797_985257106_n.jpg

Další nový tým v soutěži, který je složen převážně z hráčů Rosolu (4.A) a třídou 3.D. Jedná se o jeden z mladších týmů, který zastupují hráči od tercie do kvinty. Přestože by je mnoho týmů nemuselo brát jako konkurenceschopné, je zde hodně zvučných jmen např. Trčka, Vilímek či sehrané duo Solař, Novák.

 

V minulém ročníku GyBu ligy byl Šimon Trčka tahounem Papayi a po přestupu do Predátorů nebyl o nic horší. Nicméně proslýchá se, že on sám se postaví do brány. Když se tak důležitý hráč, na kterém stojí celý tým postaví do brány, nevěstí to nic dobrého, i přesto, že si často vybíhá do pole. Další kvalitní hráč na soupisce je Vilímek ze 3.A, jenže je moc mladý a jedná se spíše o technickou hračičku, nežli o pořádného brouska v obraně, který by společně s Trčkou střežil bránu Tikitaky. Dále můžeme slyšet další jméno Tomáš Kraváček, který není nijak technický hráč, avšak jeho nekonečný presing a tvrdá hra tělem mohou být mnoho soupeřům velmi nepříjemné. Uvidíme jak se jim bude dařit, ale už předem je jasné, že by kvůli svým individualitám mohli ohrozit nejeden tým.

 

Rok založení: 2013

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

Barva dresu: černá, bílá

Preferované hrací dny: čtvrtek, pátek

Složení týmu:

Tomáš Kraváček (3.D) - 606 043 585

Adam Lis (3.D) - 606 049 303

Petr Solař (4.A)

Vojtěch Novák (4.A)

Kryštof Vilímek (3.A)

Ondřej Kaplan (2.A)

Milan Grössl (2.A)

Šimon Trčka (3.D)

Jakub Macar (3.A)

David Sovík (3.D)

Matěj Čech (2.D)

Příchody: Matěj Čech (Natasha raptors)

Odchody: 

Největší hvězda: 

Šimon Trčka - mnohdy označován jako nejlepší hráč GyBu ligy. Co se techniky týče, nemá slabinu... umí bravurně pravou i levou nohou, je to rychlý a hbitý hráč, kterému když se nechá jen kousek prostoru, může to skončit zle. I přes jeho kvality můžeme najít jednu slabinu (jestli se to tak dá nazvat) a tou je sólování. Kličkování mu sice jde náramně, ale i mistr tesař se někdy utne a když se to stane, v jeho případě je to vážné ohrožení pro jeho tým.

 

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 3

ÚTOK - 6

CELKEM - 4

Tip na umístění:  11. místo

Stránky na Facebooku: /

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.