Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Papaya

16. 9. 2013

1209115_724137017611831_1250080719_n.png

 Papaya letos  není úplným nováčkem, avšak přesto se o zkušeném týmu ještě úplně mluvit nedá. Loni - seznační kometa GyBu ligy. Letos to však vypadá na strmý propad zapříčiněný především odchody klíčových hráčů.

 V minulém roce zápas s novicem Papayou neznamenal vůbec jisté tři body. Hned na úvod pořádně potrápili Kokosy na trávě a jejich hvězda Šimon Trčka patřil mezi nejzářivější talenty soutěže. Ačkoliv neměli jistopu brankářskou jedničku, mezi tři tyče se postavil kapitán Bartoš a více či méně úspěšně celou sezonu odchytal. Škoda pro Papayu, že se však s Trčkou nedokázali shodnout na pokračování spolupráce, jelikož poté, co jim těsně unikl postup do jarní fáze, Trčka prchl k Predátorům, aby nakonec v červnu oslavil bronzovou medaili. Na jeho místo byl získán volný hráč Zolich, který fyzicky i herně všechny spoluhráče převyšovcal a Trčkovo místo dokázal důstojně nahradit. V letošní soupisce Papayi však ani jedna z těchto opor nefiguruje a dokonce původně měla Papaya na sopupisce jen 5 jmen. Poté sice přibyl Kolář, ale jen on sám tým do loňských výšin vrátit nedokáže. Podle všech informací to však nejspíše vypadá na to, že Papaya je letos smířená s tím, že na velké úspěchy nedosáhne. Velikou výhrou letos bude byť i jen jediné vítězství. Pokud si talentovaný Klajbl sedne s novou bosenskou posilou Mendečevičem, Kolář začne proměňovat tutové šance a zbytek týmu ze sebe vydá maximum, jen tehdy možná Papaya nebude tím týmem, který si do každého zápasu jde pro debakl.

Rok založení: 2012

Největší úspěchy: 9. místo GyBu liga 12/13

Loňské umístění: 9. místo

Barva dresu: Oranžová

Preferované hrací dny: Pátek

Složení týmu:

 Pavel Bartoš (4.A) - 737 776 729

Jan Hausmann (4.A)

Michal Janeček (4.A) - 608 381 565

Erol Mendečevič (2.D)

Michal Kolář (5.A)

Jan Šmolík (4.B)

Tomáš Kubata (1.D)

Jan Klimeš (1.D)

Tomáš Lojda (1.D)

Příchody: Tomáš Kubata (Natasha Raptors), Jan Klimeš (FC Anonymous)

Odchody: Radek Zolich, Josef Hroboň (Kokosy na trávě), Matěj Čech, Vít Klajbl (Natasha Raptors)

Největší hvězda:

 Vítek Klajbl - jediný fotbalista v tomto týmu amatérů, kteří se po loňské zářivé sezoně a odlivu hvězd netají, že letos hrají zkrátka pro zábavu. Chudák to mezi ostatními bude mít těžké, když se všichni shodují na poslední příčce jejich mužstva. Je však třeba si na něj dát pozor, protože ještě donedávna se pyšnil bilancí gólu v každém zápase GyBu ligy, ve kterém kdy nastoupil, a to už letos načíná svou třetí sezonu. S míčem si rozumí a v poslední době vyrostl, zesílil, takže bude hlavně na něm, jestli Papaya vůbec letos vstřelí nějaký gól.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 2

ÚTOK - 2

CELKEM - 2,33

Tip na umístění: 16. místo

Stránky na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Papaya-Football-Club/113079982050874

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.