Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Nekopne si

1371459_676896428987581_1362199882_n.jpg

A máme tu dalšího nováčka... Tým, který je tvořený pouze hráči z třídy 1. E, je jedna velká neznámá. Nikdo je nikdy neviděl, co od nich tedy můžeme čekat?

Tým FC Nekopne si vypadá podle odborníků na dobrý celek s několika kvalitními hráči, který bude v příštích pár letech nejvíce těžit ze sehranosti. Jedná se pouze o třídní tým, který se dá srovnat s veterány z Pohřebního Comanda obohacené o pár technických hráčů. Ti nejlepší z nich údajně hrají fotbal závodně za prestižní pražské kluby a právě na těchto hráčích budou výkony týmu stát. Proslýchá se, že jejich ambice je minimálně postoupit ze skupiny. Avšak podaří se jim to? Předchozí již zaniklé třídní týmy většinou neskončily moc dobře, např. Lofas, Tatran, Predators (nezanikli, avšak dosud jsou v tomto týmu pouze 2 stabilní hráči z jedné třídy) apod. Na druhou stranu tu jsou ovšem týmy, kterým třídní kolektiv vyhovoval, např. Pohřební Comando či Kokosy na trávě/lajně, kteří po dlouhou dobu okupovali školní trávník a tento kolektiv skončil teprve před dvěmi lety a přenechal svůj tým mladším. Teď si zbývá položit otázku: - v jakých šlépějích budou kráčet?

Rok založení: 2013

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

Barva dresu: Bílá nebo modrá

Preferované hrací dny: pondělí, pátek

Složení týmu:

Filip Holakovský (1.E)

Jakub Hendrych (1.E) - 607 183 128

Šimon Vlach (1.E)

David Voříšek (1.E)

Mikuláš Zbořil (1.E) - 777 189 669

Štěpán Šafránek (1.E)

Jiří Zeman (1.E)

Matěj Poupě  (1.E)

Pavel Vojna (1.E)

Příchody: 

Odchody: Lukáš Vojáček (do FC SRPŠ)

Největší hvězda:

Filip Holakovský - Asi nejvýraznější hráč z týmu FC Nekopne si. Jedná se o spolehlivého beka, který vyniká nejen dobrou technikou, ale hlavně důrazem. Je to odvážný levonohý hráč, který se nebojí soubojů se staršími a ani jeden nevynechá. Je všeobecně známo, že má v normálním fotbale problém s červenými kartami, tak uvidíme jestli to alespoň vyděsí jeho protihráče.  Má veliký přínos pro tým, tak se nechme překvapit, jestli je spasí. 

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 5

OBRANA - 4

ÚTOK - 6

CELKEM - 5

Tip na umístění: 7. místo

Stránky na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/FC-Nekopne-si/427737520670566  


Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.