Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Chelsenal

fc-chelsenal.jpg

 

Chelsea a Arsenal, dva nesmiřitelní rivalové. Jak toto může jít k sobě a tvořit jeden celek? Tým z Pošepného si s tím ale hlavu vůbec neláme a na poslední rok vchází jako úplný nováček do GyBu ligy.

Týmy z Pošepného v lize nikdy neměly převahu, ale vždy byly její nedílnou součástí. Do tandemu za Fanáticos a Artilleros se nově letos připojuje i Chelsenal, čímž toto trio připomíná dřívější pošepáckou trojku Barclays - A.Č.A.B. - Dárci bodů (L2P, Pošepowice...). Nekopne si se úplně tak počítat nedají, protože po přesunu čtyřletého studia se rivalita maličko stírá... I tak je ale rozmach soutěže hmatatelný a jasným důkazem jsou nyní i borci ze 4.F, kteří hodlají soutěž okusit vůbec poprvé až na závěr studia. To s sebou přináší plusy i mínusy. Jejich největší devízou bude dlouholetá sehranost ze školních tělocviků, pod vedením prof. Kuby za poslední tři roky musejí mít natrénováno ažaž. S jejich pozním nástupem se ale však zároveň také pojí nezkušenost a neznalost poměrů v soutěži. Menší hřiště je velký nezvyk, ač se to nezdá. Chelsenal, oblékající černé barvy, bude letos spoléhat hlavně na své fyzické dispozice. Míla Javůrek má postavu i sílu jako hrom, z jeho začátků na Hájích si jeho dělovou ránu pamatuje nejeden brankář. V útoku budou spoléhat hlavně na rychlonohého střelce Marečka a atleta Papouška. Zbytek širokého kádru však budí spíše rozpaky - nikdo si nedovede přesně představit, co od nich může očekávat. Pokud se jim ale bude dařit, mohou potrápit nejednoho favorita. 

Rok založení: 2013

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

Barva dresu: černá

Preferované hrací dny: Nevyplněno

Složení týmu:

 Jan Mareček (4.F) - 723 970 183

Tomáš Bouček (4.F) - 776 465 575

Martin Jurásek (4.F)

Miloslav Javůrek (4.F)

Jan Bouček (1.E)

Marek Kumpera (4.F)

Václav Papoušek (4.F)

Albert Fučík (4.F)

Lukáš Slezák (4.F)

Příchody: 

Odchody: 

Největší hvězda: Jan Mareček - hráč středočeské Jesenice bude tou klíčovou personou, na níž bude stát ofenziva týmu. Malý vzrůstem, velký hrou - tak by se dal tento špílmachr charakterizovat. Dokáže využít každého soupeřova zaváhání a stejně jako celý Chelsenal bude nekompromisně trestat všechny chyby. Svou rychlostní výbavou bude nepříjemně prohánět soupeřovy obránce.

 

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 4

ÚTOK - 5

CELKEM - 4

Tip na umístění: 6. místo

Stránky na Facebooku:   /

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.