Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kompletní program zápasů

16. 9. 2013

 

1.kolo (16. - 27. 9, 2013)

FC Anonymous - Kok. na laj.

 

 

 

 

FC Nekopne si - BK Almdudler

 

 

 

 

FC Chelsenal - FC AC SK

 

 

 

 

FC Predators - FC Papaya

 

 

 

 

FC Anonymous- FC Papaya

 

 

 

 

FC Tiki Taka - Kok. na trá.

 

 

 

 

Fanáticos Elena C.F. - Los Art.

Bangbros - Natasha Raptors

AK Veselý Verbíř - SRPŠ

 

 

 

 

 

2.kolo (30. 9. - 11. 10. 2013)

FC Anonymous - Nekopne si

 

 

 

 

Kok. na laj. - BK Almdudler

 

 

 

 

FC Chelsenal - FC Predators

 

 

 

 

FC AC SK - FC Papaya

 

 

 

 

Kok. na laj. - FC Predators

 

 

 

 

Tiki Taka - Fanáticos Elena C.F

Kok. na trá. - Los Art.

 

 

 

 

Bangbros - Veselý Verbíř

Natasha Raptors - FC SRPŠ

Tiki Taka - SRPŠ

 

 

 

 

 

 

3.kolo (14. 10. - 25. 10. 2013)

FC Anonymous - BK Almdudler

 

 

 

 

Kok. na laj.- Nekopne si

 

 

 

 

Chelsenal - Papaya

 

 

 

 

FC AC SK - FC Predators

FC AC SK - FC Nekopne si

Tiki Taka - Los Art.

Kok. na trá. - Fan. E. C.F.

 

 

 

 

Bangbros - SRPŠ 

 

 

 

 

Natasha Raptors - Ves.Verbíř

 

 

 

 

Kok. na trá - Veselý Verbíř

 

 

 

 

 

4.kolo (4. 11. - 15. 11. 2013)

FC Anonymous - FC Chelsenal

 

 

 

 

Kok. na laj. - FC AC SK

 

 

 

 

Nekopne si - Predators

 

 

 

 

BK Almdudler - Papaya

 

 

 

 

Tiki Taka - Bangbros

 

 

 

 

Kok. na trá. - Nat. Raptors

 

 

 

 

Fan. Elena C.F - Ves. Verbíř         

 Los Art. – SRPŠ

 Fan. Elena C.F. - Nat. Rap.

 

 

 

 

 

5.kolo (18. 11. - 29. 11. 2013)

Anonymous – FC AC SK

 

 

 

 

Kok. na laj.- Chelsenal

 

 

 

 

Nekopnem si - Papaya

 

 

 

 

Almdudler-  Predators

 

 

 

 

Almdudler- Chelsenal

 

 

 

 

Tiki Taka- Natasha Raptors

 

 

 

 

Kok. na trá – Bangbros

Fan. Elena C F. – SRPŠ

Los Art. – Ves. Verbíř

 

 

 

 

 

6.kolo (2. - 13. 12. 2013)

Anonymous - Predators

 

 

 

 

Kok. na laj. - Papaya

 

 

 

 

Nekopnem si - Chelsenal

 

 

 

 

Almdudler – FC AC SK

 

 

 

 

Tiki Taka - Veselý Verbíř

Kok. na trá. – SRPŠ

 

 

 

 

Fan. Elena C. F. - Bangbros

 

 

 

 

Los Art. – Natasha Raptors

Los Art. - Bangbros

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarní část

Termín 1 (17.3. - 28.3)

ČF 1:

1) Predators - Tiki taka

2)  FC AC SK - Kokosy na trávě

3) Chelsenal - Artilleros

4) Almdudler - SRPŠ

ČF Baráž:

1) Nekopne si - Natasha Raptors

2) Anonymous - Fanáticos

3) Kokosy na lajně - Bangbros

4) Papaya - Veselý Verbíř

 

Termín 2 (31.3 - 11.4)

ČF 2:

1) Predators - Tiki taka

2)  FC AC SK - Kokosy na trávě

3) Chelsenal - Artilleros

4) Almdudler - SRPŠ

SF Baráž:

1) Vítěz ČF Baráž 1 - Vítěz ČF Baráž 2

2) Vítěz ČF Baráž 3 - Vítěz ČF Baráž 4

SF Prohraných:

1) Prohraný ČF Baráž 1 - Prohraný ČF Baráž 2

2) Prohraný ČF Baráž 3 - Prohraný ČF Baráž 4

 

Termín 3 (14.4 - 2.5.)

SF 1:

1) Vítěz ČF 1 - Vítěz ČF 3

2) Vítěz ČF 2 - Vítěz ČF 4

Miniskupina o 5. - 8. místo 1. kolo:

Prohraný ČF 1 - Prohraný ČF 2

Prohraný ČF 3 - Prohraný ČF 4

Finále o 9. místo:

Vítěz SF Baráž 1 - Vítěz SF Baráž 2

Finále o 11. místo:

Prohraný SF Baráž 1 - Prohraný SF Baráž 2

Finále o 13. místo:

Vítěz SF prohraných 1 - Vítěz SF prohraných 2

Finále o 15. místo:

Prohraný SF prohraných 1 - Prohraný SF prohraných 2

 

 

Termín 4 (5.5. - 16.5.)

SF 2:

1) Vítěz ČF 1 - Vítěz ČF 3

2) Vítěz ČF 2 - Vítěz ČF 4

 

Miniskupina o 5. - 8. místo 2. kolo:

Prohraný ČF 1 - Prohraný ČF 3

Prohraný ČF 2 - Prohraný ČF 4

 

 

Termín 5 (19.5 - 30.5.)

Miniskupina o 5. - 8. místo 3. kolo:

Prohraný ČF 1 - Prohraný ČF 4

Prohraný ČF 2 - Prohraný ČF 3

 

FINÁLE: (30.5. 15:30)

Vítěz SF 1 - Vítěz SF 2

O 3. MÍSTO: (30.5. 14:30)

Prohraný SF 1 - Prohraný SF 2

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA