Jdi na obsah Jdi na menu
 


Los Artilleros

16. 9. 2012

los-artilleros.jpg

 

 

 

 Střelci či Kanonýři z Pošepného jsou tvořeni hráči ze dvou tříd, a je tedy velkou neznámou, co letos s GyBu ligou provedou. Ve stejné pozici začali předloni GKS (dříve Dárci bodů a L2P), kteří letos aspirují na nejvyšší mety.

 V podstatě nikdo neví, co si od nového celku má slibovat. S Jokers i Bad boys hráli vyrovnaně, nakonec ale těsně podlehli, od Profesorů poté dostali zasloužený výprask. Pikantní to bylo zvláště pro obránce Güttnera, který loni právě barvy SRPŠ hájil. Letos se svými vrstevníky založili vlastní tým a hráči jako Nguyen či Růžička dokazují, že nebudou jen tak do počtu. Když k tomu připočteme Jakuba Bernklau v brance, vzniká nám solidní mix plný odhodlání, které kompenzuje případné fotbalové nedostatky. Nevypadá to, že by Artilleros měli letos drtit jednoho soupeře za druhým, ale je třeba brát v potaz, že se jedná o jejich premiérovou sezonu. Mají rok na nasbírání zkušeností a příští sezonu možná uvidíme o třídu lepší tým. Jako příklad dobře poslouží letošní GKS, kteří ve stejném věku důstojně plnili roli svého názvu (Dárci bodů), ale letos jsou na velkém vzestupu.

Rok založení: 2012

Barva dresu: Bílá

Preferované hrací dny: Středa

Složení týmu:

Martin Vala (2.F)

Vladimír Zach (2.F)

Ondřej Güttner (2.F)

Jakub Bernklau (2.E) - 722 968 055

Michal Prokš (2.E)

Dennis Růžička (2.E)

Tomáš Marhoul (2.E)

Nguyen Hai Nguyen (2.E)

Jan Deutsch (2.F)

Příchody: všichni volní hráči, Güttner z FC SRPŠ

Odchody: Štěpán Malík (Bad boys from Eden)

 

Největší hvězda:

Dennis Růžička - vytáhlý kanonýr je v týmu Kanonýrů velkou osobností a velká část odpovědnosti leží právě na něm. Nejsou mu cizí ani defenzivní úkoly, a tak by nebylo překvapením, kdyby se časem stěhoval do nějakého většího týmu...

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 3

OBRANA - 3

ÚTOK - 5

CELKEM - 3,6

Tip na umístění:

 10. místo - Artilleros do čtvrtfinále těsně neproniknou, ale uhrají klidný střed soutěže a v barážové skupině budou atakovat vrchol tabulky.

Stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/LosArtilleros1?ref=stream

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář