Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kokosy na trávě

16. 9. 2012

 

 Kokosy na mapě Gybuligy? Kdo by to po odchodu pěti hráčů a tří manažerů z Gybu čekal. Zbylí členové týmu ale nelenili, oslovili absolventy Hanuse s Bezemkem, rozloučili se s na západ i východ rozprchnuvšími se spoluhráči a postavili nový tým.

A letošní Kokosy už nebudou pouze partou starých kamarádů, která se fotbalem baví a hraje pro diváky. Noví Kokosy jsou ambiciózním týmem kombinujícím zkušenost s dravým mládím. V této souvislosti lze mluvit hlavně o spolupráci hvězdného matadora Bezemka s vycházející hvězdičkou Dusilem. A Jenda Dusil posila z loňských NOOBS, je také bezpochyby největší novou akvizicí Kokosů. O tom svědčí i fakt, že v prvních dvou zápasech stihl nasázet už úctyhodných jedenáct gólů. Ke změně došlo i v brance Kokosů, kde občas nejistého Voltra nahradil občas jistý Kolář. Dalšími posilami jsou také Daniel Kršek a Ondřej Horký. Všichni včetně Koláře loni hájili barvy rozpadnuvšího se Tatranu. Tyto mladé naděje výborně zapadly do kolektivu Kokosů a spolu s tradičními oporami Bezemkem, Morávkem, Hanusem, Fuchsem a kapitánem Ungerem vytvořili výborný tým. Ambice tedy Kokosy určitě mají a nezbývá než doufat že i výsledky těchto nových „růžových svalnatých hochů“ jim budou odpovídat. Kokosy letos míří vysoko. 

Rok založení: 2006

Barva dresu: Růžovo-černá

Preferované hrací dny: Nevyplněno

Složení týmu:

Marek Unger (8.B) - 606 256 850

Josef Hanus (abs.) - 721 432 142

Denis Bezemek (abs.)

Jakub Fuchs (8.B)

Petr Morávek (8.B)

Adam Kolář (5.C)

Daniel Kršek (5.C)

Ondřej Horký (5.C)

Jan Dusil (6.C)

Příchody: Adam Kolář (volný hráč-Tatran), Daniel Kršek (volný hráč-Tatran), Ondřej Horký (volný hráč-Tatran), Jan Dusil (volný hráč-Noobs)

Odchody: Daniel Rost, Jakub Foglar, Vít Voltr (volní hráči)

 

Největší hvězda:

 Denis Bezemek - Tento hráč byl snad vždy největší oporou Kokosů. Jeho hlavním úkolem je ofenzíva a činnost playmakera je mu více než vlastní. Do týmu mu navíc přibyl typologicky podobný Dusil, s čímž by mohly růst i Bezemkovy výkony. Právě absence podobně kvalitního spoluhráče je jedním z hlavních důvodů, proč Kokosy nikdy nedosáhly na velký úspěch. Takže pokud si tito dva hráči vyhoví, mohly by z toho být velké věci.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 7

OBRANA - 5

ÚTOK - 7

CELKEM - 6,33

Tip na umístění:

 6. místo - Kokosy v nové podobě budou kvalitnější než dřív, ale na semifinále to stačit nebude. I přesto zavládne spokojenost, přece jenom budou konečně rovnoceným soupeřem pro téměř jakýkoliv tým v soutěži.

Stránky na Facebooku:  http://www.facebook.com/kokosy?ref=pb 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář