Jdi na obsah Jdi na menu
 


GKS Pošepowice

16. 9. 2012

 
gks-posepowice.jpg

 S dobrým fotbalem na Pošepného ještě není konec, jak se po úspěšném odmaturování téměř všech členů Barclays zdálo. L2P už loni plnili pověst nepříjemného týmu, který může favority obrat o body a zamíchat pořadím (Kokosy na trávě či Big balls by o tom mohli vyprávět). Letos prošli faceliftingem a zřejmě vyměnili i PR manažera - konečně i s logem si brousí zuby na všechny soupeře.

L2P a GKS. Dvě zkratky, u kterých si nikdo není jistý, co vlastně mají znamenat, spojují loňský a letošní tým Pošepáků. Jednu odlišnost, kromě té vizuální s logem, bychom ale přeci jen našli. Přes léto prošel tým výrazným zeštíhlením kádru, nového zaměstnavatele si musela hledat pětice nepotřebných hráčů, změnil se i kapitán a přivedeny byly 4 posily, z nichž minimálně dvě jsou velice silné kalibry. Sulek a Bartošek byli strůjci nejzářivějších časů pošepáckého fotbalu navzdory tomu, že nikdy nic velkého vlastně nevyhráli. Jejich dokonalá technická vytříbenost v kombinaci s gólovými schopnostmi je pro každého soupeře zničující. Mít tyhle dva vzadu a v útoku Kubečku s Dudíkem, to už je nějaká síla. Vlček v bráně také není jen tak do počtu, takže se hlásí další tým s ambicemi nejvyššími.

 

Rok založení: 2012

Barva dresu: Bílá

Preferované hrací dny: Pátek

Složení týmu:

Marek Vanda (4.E) - 606 354 388

Michal Vlček (4.E)

Dan Bartošek (abs.)

Pavel Sulek (abs.)

Dan Dudík (4.E)

Petr Strnad (4.E) - 736 277 250

Martin Procházka (4.E)

Adam Kubečka (4.F)

Jiří Paroubek (přestoupil)

Příchody: Daniel Bartošek, Pavel Sulek (volní hráči - oba z Barclays United), Adam Kubečka, Jiří Paroubek (volní hráči)

Odchody: Jan Hostinský (Bad boys from Eden), Marek Vostál, Antonio Nikolosky, Dominik Duchoň, Ondřej Svoboda (volní hráči)

 

Největší hvězda:

 Pavel Sulek - Všimli jste si někdy, jak jsou v GyBu areně pokroucená břevna? Vsadil bych se, že to není zásluha nikoho jiného než Sulka. Vysoký hráč má všechny parametry kvalitního obránce, ty ještě navíc rozvíjí o elegantní práci s míčem a především dělovou střelu. Jeho obávaná pravačka má sílu dynamitu a i z velké dálky působí velké škody. Že se nabízí srovnání s Kalibou? Tenhle absolvent je sice o dva roky mladší, ale fotbalově jsou si velmi podobní...

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 7

OBRANA - 9

ÚTOK - 7

CELKEM - 7,6

Tip na umístění:

 2. místo - Sulek a Bartošek se div nepřetrhnou, ale na všechno sami dva stačit nebudou... Jejich spoluhráči letos už nejsou obávaná čtyřka Barclays...

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář