Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Rosol juniors

16. 9. 2012

 
rosol-logo.jpg

 Ani letos to nevypadá na velký úspěch. Ten však může časem přijít a mladíci budou zrát jako víno. V první sezoně byli otloukánky GyBu ligy, na kterých každý jen nabíral skóre. Letos jsou věkově i fyzicky handicapováni podobně, ale hrát o něco důstojnější part by jim měli dopomoci nové posily s bývalou jedničkou SRPŠ v čele.

Rosol juniors není stejný tým jako dřívejší senioři. Ti uchvacovali GyBu ligu především útočnou hrou a mnoha úspěchy. Na jejich tradici navazují mladíci, kteří však spíše mohou zaujmout nadšením do hry a úpornou defenzivou. Jedině tak se dá zabránit dvouciferným hodnotám na straně inkasovaných gólů po padesáti minutách, jako tomu bylo loni. Snahu a všemožné tréninky nešlo mladým upřít, ale veškeré úsilí nestačilo. K němu se připojili také interní neshody, které Rosol oslabovaly ještě více. To vše vyústilo v odchod čtyř fotbalistů do konkurenční Papayi, která chce Rosolu po mohutném posílení konkurovat. Letos se zdá, že je atmosféra uvnitř týmu mnohonásobně lepší. Polemizovat však můžeme o tom, jaký to mělo dopad na kvalitu hry. Solař a Novák fotbalové schopnosti mají, ale v jejich věku a s jejich výškou starším zkrátka nemohou konkurovat, zvláště ne sami dva. Nelze říct, co se dá čekat od Korandy, Vilímka či Oplta, jisté však je, že otázkou fyzického handicapu se vedení týmu zabývalo. Proto jsou na soupisce také tři letošní maturanti, z nichž hlavně Petr Bečvář v brance by měl být tím největším přínosem pro svůj nový tým. 

Rok založení: 2011

Barva dresu: Červeno-modrá

Preferované hrací dny: středa

Složení týmu:

Petr SOLAŘ (3.A) -739 778 017

Tomáš KORANDA (3.A)

Vojta NOVÁK (3.A) - 739 834 956

Marek HLAVÁČ (3.A)

Kryštof VILÍMEK (2.A)

Martin ŠIMÁK (3.A)

Radek ŠIMÁK (8.B)

Petr BEČVÁŘ (8.B)

Ondřej ZDOBINSKÝ (8.B)

Filip OPLT (4.A)

Vojtěch DĚDEK (8.B)

Příchody: Petr Bečvář (ze SRPŠ), Radek Šimák, Ondřej Zdobinský, Vojtěch Dědek, Kryštof Vilímek, Tomáš Koranda a Filip Oplt (všichni volní hráči)

Odchody: Vít Klajbl, Pavel Bartoš, Ondřej Stejskal, Jan Hausmann (všichni do FC Papaya)

Největší hvězda:

PETR BEČVÁŘ - Loni sbíral čistá konta a kryl záda Profesorům, letos se ale na takovou pomoc obrany rozhodně nebude moci spolehnout. Zachytá si mnohem více a bude často poslední záchranou červenomodrých. Nemá žádnou obdivuhodnou techniku či brankářský styl, ale umí ostatní vyburcovat a podobně jako Mynář v Jokers se může spolehnout na skvělé reflexy.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 6

OBRANA - 3

ÚTOK - 3

CELKEM - 4

Tip na umístění:

 13. místo - Na postup ze skupiny si Rosoláčci ještě budou muset nějakou dobu počkat, krůček po krůčku se k němu však budou přibližovat. Letos ale ještě prohrají se všemi staršími soupeři; na Nguyenovu desítku by recept najít však mohli.

Stránky na Facebooku:  http://www.facebook.com/pages/FC-Rosol-Juniors/248637245224464 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář