Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Predators

16. 9. 2012


predators.jpg

Jeden z aspirantů na letošní finále. Byť ho za něj mnozí nepovažují, kvalitou hráčů na toto označení určitě dosahuje. Považují se za něj i oni sami, je to možná jeden z nejsebevědomějších týmů v soutěži. Bude však parta kolem kapitána Svatoše úspěšná?

 V loňské sezóně to vypadalo, že by tento tým mohl proniknout až do semifinále. Nakonec skončil před jeho branami, což pro ně nebylo ani zdaleka uspokojující, a tak začali jednat. Loňská brankářská jednička Camargo dostal po nevýrazných výkonech padáka a jako náhradu si tento tým pořídil Hradečného. Tento brankář své kvality potvrzuje již delší dobu a to, že je na něj spolehnutí za všech okolností, vám potvrdí jakýkoliv z jeho bývalých spoluhráčů. A již příchod Hradečného znamenal, že Predátoři budou moct myslet na příčky nejvyšší, protože právě v bráně je tlačila bota nejvíce. Když navíc rozvázali smlouvu i s ostatními slabšími články jejich hry, zbyl jim na soupisce jeden kvalitní fotbalista vedle druhého. Aby svým slibným plánům dali ještě reálnější obrysy, zlanařili Jakuba Koubu. Tento levonohý hračička z týmu loňských maturantů známého jako Barclays United v předloňské sezóně ovládnul anketu o nejlepšího hráče celého ročníku, takže top kvalita. A základní pětka (Hradečný - Liu, Svatoš, Nepraš, Kouba) už budí respekt. Je tu ovšem jedno velké ale. O útočných kvalitách těchto hráčů není nejmenších pochyb, ale není mezi nimi žádný klasický obránce. A to by mohl být kámen úrazu. Ano, všichni známe pravidlo: Kdo brání, nevěří svému brankáři, ale v GyBu lize to ne vždycky platí a Hradečný bude jen stěží na všechno stačit sám. Nebo to přeci jen zvládne? To uvidíme na konci sezóny, která by pro Predátory skutečně mohla být úspěšná.

 

Rok založení: 2009

Barva dresu: Žlutá

Preferované hrací dny: Jakýkoliv

Složení týmu:

Martin Svatoš (4.D) - 607 863 449

Joseph Liu (4.D) - 606 371 459

Karel Nepraš (abs.)

Jakub Kouba (abs.)

David Hradečný (7.B)

Matouš Krása (6.D)

Jan Buryš (3.D)

Pavel Turzó (4.D)

Šimon Trčka (2.D)

 

Příchody: Jakub Kouba (Barclays United), David Hradečný (Prošlý mlíka), Šimon Trčka (FC Papaya)

Odchody: Jiří Nouza, Erick Camargo, Lukáš Preis (volní hráči)

 

Největší hvězda:

 Jakub Kouba - o titul největší hvězdy by se mohl ucházet i Nepraš či Hradečný, my však zvolili Koubu. Jeden z nejlepších hráčů v celé historii GyBu ligy vůbec sice nikdy se svým týmem naší soutěž  nevyhrál, ale to bylo zapříčeněno především obrovskou smůlou Barclays v rozhodujících okamžicích. A o to větší hlad po úspěchu by mohl mít ve svém novém týmu, do kterého by měl zapadnout bez problémů. Útočná hra plná technických prvků je mu šitá přímo na míru, a právě z toho by měl těžit. Pokud odehraje dostatečné množství zápasů, mohl by se také opět ucházet o cenu pro nejlepšího hráče soutěže. To je pro něj další motivace. Obrany ostatních celků si na něj budou muset dávat obrosvký pozor.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 8

OBRANA - 4

ÚTOK - 9

CELKEM - 7

Tip na umístění:

 3. místo - Semifinále letos určitě ano, finále ještě ne. Přece jenom se jim vymstí absence obránců v týmu a v soubojích s ostatními top mančafty  to bude neřešitelný problém. A to i přes kouzla Hradečného v bráně a velké množství vstřelených branek.

Stránky na Facebooku:  http://www.facebook.com/pages/FC-Predators/227808640581442?ref=pb 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář