Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Papaya

16. 9. 2012

fc-papaya.jpg

 

 Tým, kterému byste na startu sezóny nedávali nijak veliké šance na třeba jen jeden vyhraný zápas. Jenže ještě před svým prvním utkáním dosáhl management tohoto týmu obrovského úspěchu. Do svých řad zlanařil Šimona Trčku, podle mnohých jednoho z nejlepších hráčů na GyBu vůbec, a Pepu Hroboně, důrazného univerzála, který prošel už takovými kluby jako je FC AC SK a Noobs TEAM. A s jejich šancemi na úspěch je to hned růžovější.

Jak už bylo naznačeno, na původní přihlášce byla jména jako Bartoš, Klajbl a Hausman. Tedy hráči, kteří sice loni hráli za Rosol juniors, ale zárukou konkurenceschopné kvality rozhodně nebyli. To si moc dobře uvědomovali a motivace stát se lepším týmem než jejich velcí rivalové z Rosolu je donutila jednat. A tak vytáhli z rukávu eso, na které téměř nelze odpovědět. Šimon Trčka, ve skutečném fotbale tahoun mladšího dorostu Bohemians 1905, kývl na nabídku Papayáků a stal se jasnou hvězdou týmu. O tom, že je to posila jako hrom není pochyb. Vždyť on sám je schopný si vzít balón, obehrát všechny protihráče a téměř z jakékoliv pozice zavěsit. Ne jednou nás už o tom všechny přesvědčil. Pokud však takhle mladý tým chce být vyrovnaným soupeřem pro starší týmy, potřebuje krom fotbalových dovedností také důraz. A ten FC Papaya získala ve své druhé posile. Josef Hroboň, loni tahoun Noobs, je povoláním hokejista, takže silové souboje pro něj nejsou problém. Navíc i on se svou levačkou dokáže vzít balón a pohotově střílet. Ano, před tímto posilováním byste řekli, že tento tým stěží získa nějaký bod, ale v tomto složení mohou snít i o postupu ze skupiny. Stane se tento sen realitou?

Rok založení: 2012

Barva dresu: Oranžovo-zelená

 

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

 

Preferované hrací dny: Pondělí, Čtvrtek

Složení týmu:

Pavel BARTOŠ (3.A) - 737 767 729

Vítek KLAJBL (3.A) - 607 145 717

Michal JANEČEK (3.A)

Ondřej STEJSKAL (3.A)

Jan HAUSMANN (3.A)

Matěj ČECH (1.D)

David Adrian KURPIERS (1.D)

Michal ARNTZ (1.D)

Michal KOLÁŘ (4.A)

Jan HRDLIČKA (4.A)

Josef HROBOŇ (6.C)

Radek ZOLICH (5.B)

Příchody: Všichni volní hráči - pouze Bartoš, Klajbl, Hausmann a Stejskal z Rosolu juniors, Trčka z Tatranu tři sekery a Hroboň a Zolich z Noobs.

Odchody: Šimon Trčka (FC Predators)

 

Největší hvězda:

ŠIMON TRČKA - hráč, který se překvapivě neobjevil na žádné přihlášce. Toho rychle využil jeho nový zaměstnavatel. A litovat určitě nebude. Šimon má všechno, co GyBu ligový hráč potřebuje. Vytříbenou techniku, dobrou střelu ze střední vzdálenosti a jestli má do míče kopnout pravou nebo levou, to je mu jedno. Jeho pozice v tomto týmu je navíc jasná, většina nahrávek bude směřovat právě na něj a bude to právě on, kdo bude rozhodovat o úspěchu či neúspěchu. Na většinu obránců v lize by měl stačit, ale nebude v rozhodujícím okamžiku přece jen problém, že v týmu nemá podobně kvalitního parťáka?

Bude, protože právě kvůli absenci parťáka Kraváčka se Trčka nepohodl s týmem a po dvou zápasech podepsal smlouvu s Predátory. Novou hvězdou se stal Radek Zolich.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 4

OBRANA - 4

ÚTOK - 7

CELKEM - 5

Tip na umístění:

 9. místo - Z trojice Rosol- Nguyenova desítka - Papaya bude právě tento oranžovo-zelený tým nejúspěšnější. Vysněný postup ze skupiny se nakonec realitou nestane, ale v následující skupině "o udržení" budou suverénní. V první sezóně není 9. místo vůbec špatné.

Stránky na Facebooku:  http://www.facebook.com/pages/Papaya-Football-Club/321257491290585 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář