Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Jokers

16. 9. 2012

jokers.jpg

 

 Jokers vstupují do své historické sezony a mají renomé, v jaké přesně před rokem nikdo ani nedoufal. Sice přišli o svou mladou hvězdičku, nahradili ji ale dvěma ostřílenými absolventy a jejich očekávání tak letos rozhodně nijak nepokleslo.

Loni to byl bezejmenný tým, který vnucoval soupeřům úsměv při pohledu na název i soupisku týmu. Odložení hráči, kteří loni neměli místo v ambicióznějších klubech, se pro sezonu 2011/2012 dali dohromady a zaskočili, ba přímo šokovali ty, co je odmítli. Mynář se vypracoval v jednoho z nejžádanějších brankářů soutěže, Kyselka v talentovaného beka a Kulan v instinktivního zabijáka. Druhý jmenovaný naneštěstí pro Jokers neodmítl nabízenou smlouvu od FC AC SK, ale kapitán Šulc prokázal manažerský talent. Po rozpadu Mlík se jejich hráči rozprchli všemi směry (FC SRPŠ, Predators, Comando, BFC...), vedení Jokerů zavětřilo šanci a zkvalitnilo kádr příchody dřívějšího ostrostřelce Ačabu a Mlík Jiřího Petra a jeho nerozlučného partnera Mikeše. Jak zapadnou dva loňští tahouni Mlíkařů do nového týmu? Zde by měli vyčnívat (a to nejen fyzicky) ještě výrazněji. Krom nich dvou není v týmu žádný klasický fotbalista, ale Jokers mají jiné přednosti. Univerzálnost, soudružnost, týmový duch a relativně početná fanouškovská základna mohou být cestou k úspěchu. Tedy stejná taktika, se kterou loni předčili očekávání a skončili před branami semifinále.

Rok založení: 2011

Největší úspěchy: 6. místo GyBu liga 2011/2012

Loňské umístění: 6.

Barva dresu: Černá

Preferované hrací dny: Pátek

Složení týmu:

Daniel ŠULC (4.D) - 775 252 252

Tomáš NGUYEN (5.C) - 731 785 575

Jan HÁJEK (6.B)

Mirek MYNÁŘ (7.A)

Kryštof KULAN (6.D)

Jiří PETR (abs.)

Marek MIKEŠ (abs.)

Vojtěch VOŘÍŠEK (přestup - Gymn. Postupická)

Petr JANOUŠEK (přestup - Gymn. Postupická)

Příchody: Marek Mikeš, Petr Janoušek a Jiří Petr (všichni volní hráči z Prošlých Mlík)

Odchody: Jakub Kyselka (do FC AC SK), Jan Fiala (volný hráč)

Největší hvězda:

 MAREK MIKEŠ - Loni táhl Mlíkaře a držel se na čele tabulky střelců, stejnou úlohu bude mít tento nenápadný absolvent i u Jokerů. Dobře si rozumí s míčem a zdobí jej velká houževnatost, není lehké proti němu hrát. Ve svém aktuálním týmu nelze vyzdvihnout nikoho jiného než právě jej.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 8

OBRANA - 6

ÚTOK - 7

CELKEM - 7

Tip na umístění: 8. - Letos se bude opakovat podobný scénář jako loni, avšak na postup se přes tři Pošepácké týmy Jokers ještě hodně nadřou. O jiných konkurentech ale nemůže být řeč a čtvrtfinále by mělo být minimálním očekáváním tohoto celku. Někdo možná myslí i výše, Jokers ale do závěrečné fáze ani letos neproniknou.

Stránky na Facebooku:   http://www.facebook.com/pages/FC-Jokers/152714651468655?ref=pb 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Preferované dny

(Dan, 17. 9. 2012 18:25)

Na ty dny jsem zapomněl. Uvědomil jsem si to, až když jsem tu obálku zalepil. Náš preferovaný den je pátek :)