Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC AC SK

16. 9. 2012

První tým, který dokázal obhájit titul v GyBu lize, první vítěz BudCupu, první držitel Superpoháru. Za poslední dva roky zaznamenal tento tým jen jednu jedinou porážku. Podaří se mu zase ovládnout GyBu ligu a dovršit zlatý hattrick?

1. června 2012 - GyBu arena - Finále GyBu ligy. Po obrovské bitvě, ve které ještě v poločase prohrávali, dokázali hráči FC AC SK otočit vývoj utkání a podruhé za sebou zvedli nad hlavu pohár pro vítěze. A to do finále nastupovali opět jako mírny outsider. Ale ani Barclays, ani Profesoři nakonec nenašli způsob, jak tento tým porazit. V brance v loňské sezóně čaroval Homolka, obrannou hráz držel zejména Kristek a v útoku trio virtuózů Linhart - Masri - Rédr. To vše doplněné o pracovitost Kosíka bylo kombinací, která téměř neměla slabinu. Navíc se tuto sestavu podařilo udržet i pro letošní sezónu. A navíc do týmu přibyli Kyselka, loňský tahoun Jokers, a Kvizda, mladý talent z Kokosů na lajně. Opět jde ze jmen na soupisce tohoto týmu strach, ale také odhodlání soupeřů přetrhnout obhájcům titulu jejich vítěznou sérii roste. Dá se předpokládat, že se tato sezóna ponese v duchu FC AC SK proti všem. Ustojí tento tým nápor soupeřů, nebo konečně padne?

Rok založení: 2008

Největší úspěchy: 2x mistři GyBu ligy (2011, 2012) Superpohár 2012, BudCup 2012

Loňské umístění: 1.

Barva dresu: Rudo-modrá

Preferované hrací dny: Pátek

Složení týmu:

Tomáš LINHART (7.B) - tel.: 721 300 823

Petr HOMOLKA (7.B) - tel.: 721 218 626 

David KRISTEK (6.D)

Filip MASRI (abs.)

David LINHART (4.A)

Jan KOSÍK (7.A)

Vojtěch OCELÍK (7.B)

Jiří RÉDR (abs.)

Jakub KYSELKA (2.D)

Jakub KVIZDA (4.A) 

Příchody: Jakub Kyselka (z FC Jokers), Jakub Kvizda (volný hráč - dříve Kokosy na lajně)

Odchody: Jan Horáček (volný hráč)

 Největší hvězda:

PETR HOMOLKA - V loňské sezóně drtivě ovládnul anketu o nejlepšího brankáře soutěže, do All-star game se také dostal s téměř 100 % nominačních hlasů. Většinou byl o krok před útočníky a že by dostával hodně gólů? Toho se nedočkáte. Pokud bude i v letošní sezóně předvádět stejné výkony jako se mu dařilo vloni, bude to mít FC AC SK s obhajobou o poznání jednodušší.

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 10

OBRANA - 8

ÚTOK - 8

CELKEM - 8,6

Tip na umístění:

 1. místo - V GyBu lize prostě není tým, který by byl kvalitnější než tento mančaft. Tím spíš, že Barclays United, jeden z nejsilnějších týmů v historii, už našI soutěž nehraje a Profesoři nejsou tak silní jako loni. Podzim sice nebude taková jízda (jako již obvykle), ale na jaře (před)loňští mistři opět zapnou svůj válec.

Stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/FC-AC-SK/77121422704
 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Objektivita

(Tomáš, 14. 10. 2012 14:12)

Hele, smažem to a necháme to napsat třeba toho borce "aa." Aby to nebylo zaujatý...

Re: Objektivita

(Karel, 14. 10. 2012 18:37)

Měl sem to psát já a bylo by to objektivní..:D