Jdi na obsah Jdi na menu
 


BFC (what)Ever

16. 9. 2012

bfc.jpg

 

Best footbal club (what)ever. No, možná by bylo trefnější dát do závorky i to první slovíčko. Ale nechme to být a pojďme si tento (fotbalový) klub představit.

V otázce brankářské jedničky by tento tým měl mít jasno. David Melín v žákovských letech chytal i v klasické bráně, v Gybulize během své kariéry  hájil barvy FC AC SK a Prošlých mlík. Takže v bráně by tento tým neměl mít zdaleka největší problém. Ani v obraně by to ještě nemusel být takový "průser". Vždyť Matouš Maier také válel za Prošlý mlíka, kde si svými výkony vytvořil velice solidní vizitku. Ale to je z fotbalové kvality zřejmě všechno. Jan Rédr od svého staršího bratra a několikanásobného šampiona Gybuligy moc nepodědil a Martin Kondr je sice hvězdou, ale jen ve sportu zvaném badminton. Pro úspěch v Gybulize žádná velká sláva. Je tu ovšem jedna věc, která by mohla být jejich trumfem. Celý tým je složený ze studentů třídy 6.A. Což znamená, že každý fotbal hraný během tělocviku je také i tréninkem tohoto týmu. A o tom, jaký vliv na výkon může tento fakt mít, nám už v minulosti ukázaly takové týmy jako Rosol, Chiquita, Barclays a také současné Pohřební Commando. Při vší úctě, takových kvalit hráči BFC nedosahují ani náhodou, ale týmový výkon je to, co by je mohlo pozvednout. 

Rok založení: 2012

 

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

 

Barva dresu: Žlutá

Preferované hrací dny: Středa, Pátek

Složení týmu:

Matouš MAIER (6.A) - 602 214 664

Martin KONDR (6.A) - 602 745 320

Tuan TRUONG ANH (6.A)

Tomáš RYBECKÝ (6.A)

Jakub KOPÁČ (6.A)

David MELÍN (6.A)

Jan ONDERKA (6.A)

Martin MÁKA (6.A)

Tomáš KOUTECKÝ (6.A)

Jan RÉDR (6.A) 

Příchody: Všichni volní hráči, Maier a Melín z Prošlých mlík.

Odchody: 

 

Největší hvězda:

MATOUŠ MAIER - Bývalý bek rozpadnuvšího se týmu Prošlých mlík. Je také jedinou známkou fotbalové kvality v kádru BFC. Důrazná obranná hra je mu vlastní a právě v obranné fázi se zřejmě nudit nebude. Právě naopak. 

Síla týmu:

BRANKÁŘ - 6

OBRANA - 6

ÚTOK - 4

CELKEM - 5,3

Tip na umístění: 

12.místo -  Postup ze skupiny je pro tento tým nedosažitelným snem a ve skupině "o udržení" bude mít také co dělat, aby si neuřízl ostudu.

Stránky na Facebooku: https://www.facebook.com/BfcwhatEver

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

název

(Tommy, 16. 9. 2012 14:38)

detail, ale podstatný: (what)Ever ;)