Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo

2. 11. 2012

FC Jokers - FC SRPŠ 2:9 (0:4)

Branky: 2 Petr - 4 Kuba, 2 Thompson, 2 Ernest, vlastní

Nejlepší hráči: Mára Mikeš / Petr Kuba

Nguyenova desítka - Los Artilleros 1:5 (1:0)

Branky: Zdrůbek - 3 Marhoul, 2 Nguyen

Nejlepší hráči: Stan Zdrůbek / Nguyen Hai Nguyen

Bad boys from Eden - GKS Pošepowice 1:2 (1:1)

Branky: Brejcha - Sulek, Bartošek

Nejlepší hráči: Ondřej Brejcha / Michal Vlček

AK Veselý Verbíř - BFC Ever 3:2p (1:1)

Vyrovnané utkání přineslo díky vyrovnanému stavu po padesáti minutách zápletku v podobě penaltového rozstřelu a zatímco střelci Verbíře proměnili oba své pokusy, hráči BFC skórovali jen v jednom případě ze tří. Druhý bod do tabulky navíc si tak připsal tým AK.

Branky: Yovzhiy, Kutman - Melín, Maier

Nejlepší hráči:  Jan Kutman / Jakub Kopáč

FC AC SK - FC Papaya 12:4 (2:2)

Dvojnásobní mistři si proti terciánům dovolili takový luxus, že nastoupili do zápasu bez tradičních opor Masriho, Rédra, Kristka či Homolky, do branky se postavil Kosík, šedesáti procentům sestavy bylo maximálně 15 let, Kyselka nemohl kvůli zraněným zádům běhat a to ještě neměli ani jednoho hráče na střídání. Výsledkem toho byla velmi vlažná první půle plná obrovského množství zahozených šancí, kde borci v červeném dotahovali manko způsobené novou hvězdou Papayi Zolichem. Ani mladíci neměli ideální složení týmu, ale na jejich nadšeném a odhodlaném výkonu to v první půli nebylo znát. Ve druhém poločase jim ale odešly síly a navíc hráči FC AC SK vyhnali motor do vyšších obrátek. Zraněný Kyselka se vyměnil s Kosíkem, který přinesl do hry obhájců titulu novou energii. Výsledkem zlepšeného výkonu je deset gólů v druhé půli, kde se ke konci hráči FC AC SK již pouze bavili fotbalem, v tréninkovém tempu nacvičovali na silnější soupeře a na jakoukoliv snahu rezignovali. Pro Papayu může být útěchou, že i bez Šimona Trčky jsou díky Zolichovi konkurenceschopní. Slova Bartoše z pátečního rozhovoru se vyplnila a to ještě nehrála jiná opora - Hroboň. Papaya ještě letos neřekla poslední slovo a do budoucnosti je jasné, že bude hrát o čelní pozice.

Branky: 5 T. Linhart, 4 D. Linhart, 3 Kvizda - 4 Zolich

Nejlepší hráči: David Linhart / Radek Zolich

Kokosy na trávě - Pohřební Comando 6:3 (1:2)

Velmi pěkné utkání plné zvratů ve vývoji skóre. Zásluhou Dusila se tiotiž do vedení dostali Kokosy, ale jejich přílišné uspokojení zchladil přesně mířeným trestným kopem Motyka a následně Krupička zvrátil vývoj poločasu na stranu Comanda. Téměř nehrající kapitán Unger a úplně nehrající GSM Voltr se však o půli snažili, jak mohli, aby do druhé pětadvacetiminutovky nabudili své hochy v nových, kontroverze budících růžových dresech. A to se nakonec povedlo - Bezemek vyrovnal a střelou jako přes kopírák (po které nemůže mít brankář Jirků úplně čisté svědomí) Kršek vrátil vedení růžovým. V závěru ještě Pohřebáci zásluhou Straky vykřesali jiskřičku naděje gólem na 4:3, což samozřejmě znamenalo obligátní vysunutí kapitána Jirků do útoku. Je pravdou, že Comando má každoročně velmi nabitý kádr, který může myslet na čelní pozice. Je však nepochopitelný, jakým způsobem vždycky ztratí vyhraná utkání. Jirků venku z brány ale k úspěchu nevedl, naopak tím zavdal příležitost Kolářovi ke střele z vlastního vápna, na kterou sice dosáhl, ale jen konečky prstů, a tak se brankářská jednička Kokosů mohla radovat ze senzační branky. Poslední brankou pečetil vydřenou výhru Kokosů Jan Dusil. Podrobnosti v rubrice Aktuality.

Branky: 2 Dusil, 2 Kršek, Bezemek, Kolář - Krupička, Straka, Motyka

Nejlepší hráči: Adam Kolář / Michal Zeidler

FC Predators - Kokosy na trávě 13:4 (5:2)

Branky: 3 Nepraš, 3 Svatoš, 3 Liu, 2 Trčka, Turzó, vlastní  - 2 Dusil, Fuchs, Kršek

Nejlepší hráči: Joseph Liu / Adam Kolář

Termín pro odehrání: PÁTEK 16. listopadu 2012

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Los Artilleros vs. NG10

(Los Artilleros, 6. 11. 2012 18:25)

Patek 16.11. 15:15 horní hřiště

Re: Los Artilleros vs. NG10

(Nguyen Tony, 6. 11. 2012 18:36)

Dolní...

Re: Re: Los Artilleros vs. NG10

(Tomáš, 6. 11. 2012 21:30)

Dolní už je zabrané, hrají Jokers proti SRPŠ.

Kokosy na Trave x Pohrebni Commando

(Kokosy na Trave, 3. 11. 2012 16:55)

Kokosy na Trave x Pohrebni Commando
Patek - 9.11. - 14.30 - spodni hriste

Dan

(FC Jokers vs. Bad Boys from Eden, 2. 11. 2012 22:27)

Doufám, že to nebude nikomu vadit, ale z důvodu marodky týmu tento zápas budeme muset dohrávat, a tak pokud bych mohl prosit, nezamlouvat pátek 9.11. od 15:15 spodní hřiště.

Re: Dan

(Tomáš, 2. 11. 2012 22:32)

Snad to nikomu vadit nebude, ale stále musíte počítat s pravidlem, že aktuální kolo má přednost...