Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo ČF a barážové skupiny

29. 3. 2013

 ČTVRTFINÁLE - 2.kolo

FC SRPŠ - FC AC SK   5:3 (1:2)

Očekávané se stalo skutečností! Obhájci titulu letos poprvé padli a Profesoři ukázali, že na nejvyšší příčky myslí i v letošní sezóně. Dramatické utkání dokázali v samotném závěru několika slepenými góly převážit na svou stranu a nový maskot FC AC SK musel při svém premiérovém představení kousat bolestnou porážku. Do semifinále však se stoprocetní jistotou projdou oba celky a je dost dobře možné, že se brzy ve vzájemném utkání potkají znovu... Více o utkání v rubrice Aktuality.

Branky: 3 Ernest, 2 Kaliba - 2 Kyselka, Kosík

Nejlepší hráči: Michael Ernest - Jirka Rédr

GKS Pošepowice - FC Predators 5:4pen. (2:1)

Očekávaný zápas přinesl velmi vyrovnanou hru. Z nejtěsnějšího poločasového vedení se mohli radovat hosté z Pošepného, ale ve druhé půli byli aktivnější žlutí Predátoři a jen díky pozorné defenzivě týmu GKS se skóre dlouho neměnilo. Až ve 35. minutě Liu zůstal neobsazený Kubečkou a parádně vymetl šibenici Vlčkovy brány. Ten dnes zůstal výrazně za očekáváním a předvedl jeden ze svých slabších výkonů. O chvíli později v jednoznačné tutovce zklamal Trčka, ale Svatošova dorážka znamenala vedení 3:2 pro Predátory. Ani ne o minutu později ale Bartošek ze strany zamířil na zadní tyč a Hradečný byl na jeho střelu krátký. A Pošepowice šli dokonce znovu do vedení, když neshody v komunikaci mezi Liem a Hradečným potrestal Kubečka. Reakce žlutomodrých ale byla tentokráte bryskní, z podobné pozice jako Liu propálil nejistého Vlčka kapitán Svatoš a zápas dospěl k remízovému závěru. Na penaltový rozstřel přichystali Pošepowice velkou rošádu v podobě Pavla Sulka do brány, a tento tah se jim nakonec vyplatil. Sulek očima vytlačil Svatošovu penaltu na tyč a v další sérii sám nekompromisně proměnil, což znamená o jeden bodík navíc na Pošepného náměstí.

Branky: 2 Dudík, Bartošek, Kubečka - 2 Svatoš, Nepraš, Liu

Nejlepší hráči: Dan Bartošek - Karel Nepraš

FC Jokers - Kokosy na trávě  1:4 (1:1)

 

Branky: Nguyen - 2 Dusil, Horký, Kršek

Nejlepší hráči: Mirek Mynář / Marek Unger

Bad boys from Eden - Pohřební Comando 1:6 (1:3)

Jeden z mála zápasů hraných na Pošepného náměstí skončil jasnou výhrou Comanda. Tu režíroval především sváteční střelec a po zásluze Man of the match Jan Kodeš, na odpověď se mu ze soupeřů zmohl pouze kapitán Karlesz. Bad boys si úspěšně drží poslední místo čtvrtfinálové skupiny, stejně jako na BudCupu je Comando zdolalo a letos skončí nad nimi. Maturanti z GyBu ještě mohou pomýšlet i na 5. místo, kterým by vyšperkovali a zakončili kariéru v GyBu lize, podmínkou je však zdolání Jokers, kteří okupují příčku nad nimi. V posledním kole se ještě utkají v přetěžkém duelu s GKS. Na Bad boys v závěrečných dvou zápasech čekají Kokosy a Predátoři.

Branky: Karlesz - 3 Kodeš, 2 Krupička, Motyka

Nejlepší hráči: Štěpán Karlesz / Jan Kodeš

 

 Zápasy čtvrtfinále mají přednost před zápasy barážové skupiny.

 BARÁŽOVÁ SKUPINA - 2.kolo

Los Artilleros - AK Veselý Verbíř 6:5pen. (2:1)

Strhující drama nabídl duel v pozdním pátečním odpoledni a stejně jako v předchozím zápase mohli za šťastný den děkovat hráči z Pošepného, protože i v tomto duelu si stejně jako GKS připsali Střelci dva body za penaltovou výhru. Skóre se často měnilo na obou stranách a vyrovnaný zápas se mohl několikrát obrátit na každou stranu - nakonec však ani 4 branky Kutmana nezabránily penaltovému rozuzlení. V něm byl v duelu Bernklau - Kompas úspěšnější první jmenovaný a Artilleros se vrátili na 9. místo.

Branky: 2 Růžička, 2 Marhoul, Vala - 4 Kutman, Yovzhiy

Nejlepší hráči: Dennis Růžička / Honza Kutman

BFC - FC Rosol juniors 7:2 (1:1)

Tady asi není co řešit. Na horním hřišti šli sice Rosoláčci zásluhou Koláře do vedení, díky fantastickému výkonu Tuana se z něj však neradovali dlouho a odnesli si sedm kousků.

Branky: 6x Tuan Truong Anh, Koutecký - 2x Solař

Nejlepší hráči: Tuan / Petr Solař

FC Papaya - Nguyenova desítka 9:3 (3:1)

Nguyenovci v minulém kole senzačně obrali o body BFC, ale Bartošem poskládaný tým neponechal nic náhodě a nová akvizice Zolich porazil N10 v podstatě sám. Osmi góly se v tabulce střelců posunul před taková jména, jako jsou třeba Krupička, Kaliba, Thompson či Sulek. Papaya se nemusí obávat boje o nejnižší pozice, naopak N10 bijí na poplach...

Branky: 8 Zolich, Čech - Štětina, Veselý, Zdrůbek

Nejlepší hráči: Michal Kolář / Mikuláš Veselý

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 12dubna 2013

 Zápasy čtvrtfinále mají přednost před zápasy barážové skupiny.

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Los Artilleros vs AK Veselý Verbíř

(Los Artilleros, 13. 4. 2013 22:36)

Patek 19.4. 14:45 Horní

Re: Los Artilleros vs AK Veselý Verbíř

(los artilleros, 18. 4. 2013 13:25)

Zmena: na dolnim 15:05

PAPAYA vs. N10

(Papaya, 9. 4. 2013 20:31)

Čtvrtek 18.4, kolem 14:15

FC Jokers VS. Kokosy

(Jokers, 9. 4. 2013 18:09)

Patek 19.4., 14:15

Pohřební Comando - Jokers

(Vašek, 9. 4. 2013 18:01)

Ahoj, vim, že je to nestandartní, domlouvat si tu termín na další kolo, ale domluvili jsme se s jokers na 26.4 ve 14:15 na dolnim.
Zápas s bad boys domlouvam, bohužel nastal jeden problém, a to, že jsem se řídil tímhle rozpisem (http://www.ligagybu.estranky.cz/clanky/kompletni-vysledky-a-tabulky/ctvrtfinalova-skupina.html), kde na 2. kolo psaní nejsme a to, že ho máme hrát, jsem se dozvěděl před asi 2 dny od spoluhráče. Takže kvůli tomu nestihneme bohužel odehrát v termínu :( O tom kdy bude dohrávka informuji

Dohrávka baráže, 1. kolo - N10 vs BFC

(Nguyen Tony (N10), 5. 4. 2013 21:25)

Středa 10.4., 14:30, dolní hřiště

FC Jokers - Kokosy na trávě

(FC Jokers (.M.M.), 30. 3. 2013 10:28)

pátek 12. dubna - před zápasem SRPŠ a FC AC SK

Re: FC Jokers - Kokosy na trávě

(FC Jokers (.M.M.), 1. 4. 2013 17:55)

Pardon, v tuhle dobu se nakonec náš zápas hrát nebude.

FC Jokers - FC Predators (dohrávka 1. kola)

(FC Jokers (.M.M.), 30. 3. 2013 10:27)

pátek 5. dubna - 14:15