Jdi na obsah Jdi na menu
 


Superpohár 2017

16. 9. 2017
Letošní Superpohár, ve kterém se utkal vítěz Gybuligy (FC Fackelmann) proti vítězi BudCupu ( FC AC SK ), nabídl velmi pohledný fotbal. Od začátku se otěží ujal tým FC AC SK a velmi rychle vedl 2:0, když nejdřív překonal gólmana Stejskala po krásné kombinační akci a poté se Stejskal překonal víceméně sám.
Fackelmann se ovšem po pomalejším startu dostal do tempa a začal obraně FC AC SK notně zatápět. Úžasné fotbalové momenty se střídaly jeden za druhým, ať už se jednalo o nevídané technické kousky kanonýra Vojty Skuhravého, či výtečné zákroky brankáře Doležala. Pomalu, ale jistě začal hru ovládat tým Fackelmannu, který zásluhou Buzkovy dělové rány snížil. Zanedlouho smazal ztrátu Fackelmannu Petřek a hrálo se odznova. Do poločasu už se toho moc nestalo a tak se do pomyslných kabin šlo za stavu 2:2.
V druhé půli se projevila fyzická připravenost obou týmu, jelikož se výkonnost týmu FC AC SK výrazně snížila. Postupem času dostali dalších 5 gólů a sami přidali pouze jediný. Vítězem letošního Superpoháru se tak zaslouženě stal tým FC Fackelmann, kterým tímto gratulujeme. Tým FC AC SK si vybral hlavně v druhém poločase svou slabší chvilku a tak to letos, bohužel, nevyšlo. 
FC Fackelmann - FC AC SK 7:3 (2:2)