Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview finále1

Vzhledem k tomu, že se v redakci nenašel nikdo nestranný, kdo by zrovna měl čas na preview, ponecháváme zápas FC AC SK - FC Predators bez prognóz. Až vy zítra na hřišti sami uvidíte, jestli by týmy ve finále a v boji o třetí místo měly či neměly být naopak.

 GKS Pošepowice – FC SRPŠ

GKS je rozhodně největší překvapení letošní GyBu ligy. I přes nepřesvědčivé výkony v základní části soutěže dokázali vyhrát nejdůležitější zápasy a dokonce v semifinále i vyřadit dvojnásobné mistry ze hry o další titul. Avšak kvůli nejisté a velmi podivné absenci střelce Dana Bartoška a "simulanta" Dana Dudíka budou GKS ve velké nevýhodě, na druhou stranu borci z týmu SRPŠ jsou vsazeni do role favoritů. Rozhodně není o vítězi již rozhodnuto, a kdo ví, jestli GKS nepřekvapí znovu, jako v semifinále.

Očekává se obranný fotbal (přece jen se střetnou dva týmy s nejnižším průměrem počtu inkasovaných branek) s rychlými protiútoky, ale gólová nadílka asi nebude příliš bohatá. Každý gól bude rozhodovat… Převahu v poli by měli mít hráči SRPŠ, avšak precizní taktika GKS – prešovský beton - se už v minulosti osvědčila a mohla by to být právě ta věc, na které si SRPŠ vylámou zuby. Výsledek samozřejmě také bude záležet na momentálním rozpoložení hráčů, jako jsou Kaliba, Ernest či Sulek a samozřejmě na tom, kdo bude mít více toho štěstíčka.

Přijďte se v pátek podívat na poslední boj letošní GyBu ligy a podpořit své favorizované týmy!

Tip redakce: Za normálních okolností bych i přesto, že SRPŠ hrají letos skvěle, přisoudil vítězství spíše GKS, jelikož proti FC AC SK v semifinále překvapili a sehráli chytře organizovanou defenzivní partii. Avšak skutečnost, že jim budou chybět Bartošek a Dudík, se jim stane osudnou a SRPŠ si poměrem 3:1 dokráčí pro zlaté medaile.

 

David Linhart

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář