Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 5.kola

21. 11. 2013

     Skupina A 

 

FC Anonymous - FC AC SK (pátek 29.11. 14:30 GyBu 1)

V pátek 29. 11. Dojde k dalšímu zajímavému střetu. Nováček FC Anonymous v něm vyzve na souboj pravděpodobně hlavního lídra skupiny A, tedy FC AC SK. Zatímco FC Anonymous se svými střídavými výkony pohybuje v prostředku tabulky a bude chtít svého soupeře zaskočit, hráči z FC AC SK pomýšlejí na nejvyšší mety a podle toho se také musí prezentovat. Po předminulém, příliš nepřesvědčivém výkonu s Predátory si borci v červeném alespoň částečně spravili chuť vysokými  výhrami nad Kokosy na lajně a Nekopne si. Naproti tomu Anonymové si po poslední prohře s FC Chelsenal jistě budou chtít napravit pošramocenou reputaci. Kdybychom si měli vsadit, bylo by to na FC AC SK, ale věříme, že FC Anonymous se nenechá zahanbit a předvede nám bojovný a útočný fotbal.

Tip redakce: 2:16

 

Tip Honzy Hrdličky: 2:7

 

Kokosy na lajně - FC Chelsenal (pátek 29.11. 15:30 GyBu 1)

V pátém kole se také můžete těšit na zápas mezi bílým „Koko“ baletem a týmem, který nese jméno dvou slavných týmů Premier League – FC Chelsenalem. Pro tým z Pošepáku bude tento zápas příležitost k získání důležitých 3 bodů, díky kterým by mohli ještě uvažovat o postup do čtvrtfinále.  Hlavní zbraní Chelsenalu bude výšková převaha, sehranost a hlad po bodech. Na druhé straně Kokosy mají už velikou chuť nějaký ten bod vůbec získat a tento fakt je požene kupředu. Pár zápasů prohráli smolně a těsně, a proto cítí, že právě proti Chelsenalu by konečně mohli získat alespoň čestné body. Kokosy nemají tak silné fyzické předpoklady k tomu, aby výsledek ubojovali, tudíž se budou soustředit na kombinační fotbal s co nejmenším počtem ztrát balonů. Od Chelsenalu se naopak čeká v první řadě tvrdá hra, která by mohla být obohacena o pár fotbalových kousků. Těšit se tedy můžete na velmi vyhrocený duel, který by mohl rozhodnout o postoupivších do čtvrtfinále. Již v pátek 29.11.!

Tip redakce: 7:11

 

Tip Vojty Skuhravého: 4:9

 

FC Nekopne si - FC Papaya

Utkání tohoto typu by mělo mít dle dostupných údajů již předem jasný konec. Nováček soutěže, třídní tým FC Nekopne si, se utká s outsiderem skupiny A, s FC Papaya. Zatímco sehraní borci z 1. E většinu svých zápasů vyhráli, o tropickém ovoci se toto tvrdit nedá. Schválně jsme si dali tu práci spočítat počet vstřelených gólů do branky Papayi, který se vyšplhal na velmi nelichotivé číslo - 114. Poté, co Papaye odešel klíčový hráč Klajbl, nedáváme ji proti sehranému FC Nekopne si příliš nadějí. Ještě nikdy nebyly naše prognózy tak jednostranně zaměřené, ale čísla mluví jasně. Nenechte si ujít tento zápas!

Tip redakce: 15:3

 

Tip Honzy Hrdličky: 14:2

 

BK Almdudler FC Predators (čtvrtek 5.12., 14:30 GyBu 1)

A na obzoru se nám rýsuje další zajímavé utkání. V 5. kole se spolu totiž střetnou dva silné týmy skupiny A- B. K. Almdudler a FC Predators. Pokud nahlédneme do výsledků minulých kol, zjistíme, že si obě dvě mužstva vedla v minulých zápasech více než dobře. Almdudleři po malém zaváhání s FC Anonymous naposledy deklasovali FC Papayu a Predátorům se podařilo přehrát svého velkého rivala a aspiranta na titul FC AC SK. Oba týmy jsou rovněž poskládány z kvalitních hráčů, mezi nimiž nechybí rychlí ani technicky šikovní studenti. Nelze zastírat, že podle dostupných údajů by divák do role favorita pasoval určitě FC Predators, ale všichni víme, že fotbalový Bůh je nevyzpytatelný a že zápas může skončit naprosto nečekaně.

Tip redakce: 3:10

 

Tip Honzy Hrdličky: 4:6

 

BK Almdudler FC Chelsenal (čtvrtek 21.11. 15:10, Pošepného)

5. kolo bude velmi bohaté na zajímavé zápasy a jedním z nich je i zápas mezi BK Almdudler – FC Chelsenal. Týmy, které si diváci ještě nezařadili na žádné místo, jelikož jejich výsledky jsou kolísavé a předem neočekávané. Proto není jisté, kdo by z těchto dvou záhadných týmů měl mít v zápase navrch. Almdudler má postup již zajištěný, tudíž do zápasu nastoupí velmi laxně. Proto v tomto zápase bude mít převahu Chelsenal, který žene vyhlídka na postup ze základní skupiny. Předpokládá se, že Almdudler nebude s šancemi pozadu, avšak díky jejich standardnímu neproměňování stoprocentek bude Chelsenal v předskoku, co se branek týče. Nebude to nijak líbivý fotbal pln krásných akcí na jeden dotek a neuvěřitelných individuelních momentů, nýbrž fotbal, vyhrocen na ostří nože. V tomto zápase půjde jak o boj o postup, tak celkové umístění, které bude rozhodovat o soupeři v jarní části.

Tip redakce: 4:6

 

Tip Tomáše Linharta: 2:6

 

Skupina B

 

FC Tiki taka - Natasha Raptors

Středa, pro někoho krásný den plný zábavných kroužků po škole či různých akcí, pro někoho nejhorší den z celého týdne. Také to je den, na který je naplánován zajímavý souboj týmů FC Tiki taka – Natasha Raptors. První ze zmíněných týmů má ještě šanci na postup, proto se do souboje bezesporu pustí se zapálením a vervou. O druhém týmu v pořadí se však toto říci nedá a ti bojují jen o to, aby na konci základních skupin vůbec nějaké body měli. Přestože však všechno prohráli, nebyly to vždy jednoznačné zápasy (tedy alespoň první poločasy), zvláště po příchodu tahouna Klajbla z Papayi. Dokonce dokázali odkopat první poločas s věhlasnými Kokosy 3:3, každopádně ani toto nemění fakt, že jsou stále bez bodu. Oba týmy jsou mladé a perspektivní, které by v příštích letech mohly přebrat otěže GyBu ligy. Čeká se tedy poměrně běhavý a hlavně technický fotbal plný nezapomenutelných momentů. Kdo přijde, rozhodně neprohloupí. Zapište si tedy do diáře středu 27.11. 2013 15:00 v GyBu areně.

Tip redakce: 7:8

Tip Dana Šulce: 6:5 pen.

 

Tip Honzy Kosíka: 7:2

 

Kokosy na trávě - Bangbros FC (pátek 22.11., 14:30, GyBu 1)

 

Los Artilleros - AK Veselý Verbíř (pátek 22.11., 15:30, GyBu 1)

 

Fanáticos Elena C.F. - FC SRPŠ

 

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 29. listopadu 2013

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.