Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 3.kola

15. 10. 2013

 První a druhé kolo nám přineslomnoho zajímavých zápasů, nečekaných zvratů a výsledků. Ukázalo se, že favorité vždy nevítězí a i úplný outsider může překvapit. Pojďme si tedy představit, co by nás mohlo čekat ve třetím kole.

 

Skupina A

FC Anonymous - BK Almdudler 

Ve třetím kole GyBu ligy se spolu utkají dva nováčkovské celky. Na jedné straně to bude prozatím suverénní tým B. K.  Almdudler, který se s plnými šesti body vyhřívá na těch nejvyšších příčkách skupiny A. Toto uskupení, složené převážně ze starších borců, se může pochlubit relativně technicky zdatnými hráči, kteří sázejí především na rychlé a pohledné kombinace, často jim toto motto však nevychází. Na opačnou stranu hřiště se postaví studenti z FC Anonymous, kteří sice v minulém zápase podlehli FC Nekopne si 2:7, avšak tento fakt neznamená, že půjdou do hry s vědomím předem prohrané bitvy. Tam, kde Anonymové ztrácejí v technické vyspělosti, dohánějí tuto ztrátu svou bojovností a silovým pojetím fotbalu. Již v předchozích zápasech ukázali, že se pod vedením Václava Motyky a Jiřího Nouzy dokáží nadechnout k překvapivým výkonům. V tomto utkání dojde ke střetu dvou relativně vyrovnaných mančaftů, přičemž každý vyniká v něčem jiném a ať už vyhraje ten či onen, jistě nás čeká pohledný fotbal se spoustou branek. 

Tip redakce: 3:9

Tip Tomáše Linharta: 5:11 

Tip Honzy Hrdličky: 3:6

 

Kokosy na lajně - FC Nekopne si

A máme tu další zápas. Přestože pravděpodobně nepůjde o divácky nejatraktivnější utkání, bylo by nefér oba týmy rovnou odsuzovat. Jedním z nich je uskupení poskládané výhradně ze studentů 1.E, kteří nesou název FC Nekopne si. Ve dvou prozatím odehraných zápasech si hráči tohoto celku počínali poměrně dobře, neboť se jim po těsné prohře z prvního kola podařilo obrat o body FC Anonymous v kole druhém. Vzhledem k tomu, že jde o tým, který je tvořený hráči jedné třídy, je nasnadě říci, že největší zbraň tohoto týmu spočívá v celkové sehranosti a vzájemné znalosti. Do opačného rohu ringu pak nastoupí Kokosy na lajně. Kokosáci prozatím nepodávají příliš přesvědčivé výkony, o čemž svědčí i počet inkasovaných branek, který se aktuálně zastavil na čísle 37 a také nula bodů, což je řadí na poslední místo tabulky. Papírově by měli být lepší borci z FC Nekopne si, avšak kdo ví. Možná se konečně Lajnařům, vedeným tahounem Kvizdou, podaří prolomit neúspěšnou sérii zápasů bez bodu. Tak či onak, jistě nás čeká zápas, který mezi ostatními zcela nezapadne a na který se rozhodně vyplatí přijít.

Tip redakce: 3:9

Tip Michala Koláře: 2:10

Tip Honzy Hrdličky: 3:2

Honza věří, že FC Nekopne si k zápasu nastoupí lehkovážně a Kokosy podcení a naopak chuť Kokosů po bodech nakonec bude větší než snaha Nekopne si a Kokosy zvítězí těsně 3:2.

 

FC Chelsenal - FC Papaya (pátek 18.10. 14:15 GyBu 2)

 

FC AC SK  - FC Predators 

Tak tu máme šlágr kola. Oba soupeře jistě není třeba sáhodlouze představovat, nicméně je naší občanskou povinností tak učinit alespoň ve zkratce. Jak FC AC SK, tak FC Predators budou opět pomýšlet na ty nejvyšší příčky letošního ročníku GyBu ligy a nijak se netají tím, že případný nepostup ze skupiny by byl brán jako zklamání. FC AC SK přes léto lehce obměnilo kádr, páteř celého týmu však nadále tvoří několik stálic v čele s bratry Linhartovými nebo několika absolventy. Predátoři ale nezůstávají pozadu a i po odchodu Šimona Trčky jde stále o tým plný velmi kvalitních hráčů, kterým za poslední dva zápasy nedělalo problém nasázet svým oponentům 50 branek. Oba celky jsou velmi vyrovnané a disponují silovými, rychlými i šikovnými borci. Jak tento duel nakonec dopadne, to vše je ve hvězdách. Naše prognózy se třeba ukáží jako zcela mylné. Tak jako tak, jestli jste hledali důvod, proč zůstat ve škole o trochu déle, tak to je on. Přijďte fandit. Utkání začína ve čtvrtek 17.10. od 15:00.

Tip redakce: 8:4

 

Tip Honzy Hrdličky: 3:2

FC AC SK  - FC Nekopne si (pátek 25.10. 13:00 GyBu 1)

 

 

 

Skupina B

 

FC Tiki taka - Los Artilleros (pátek 25.20., 15:30, GyBu 1)

 

Kokosy na trávě - Fanáticos Elena C.F. (pátek 25.10., 14:00, GyBu 1)

 

Bangbros FC - FC SRPŠ (pátek 18.10., 15:30 GyBu 1)

 

Natasha Raptors - AK Veselý Verbíř (již odehráno)

 

Kokosy na trávě - AK Veselý Verbíř (pátek 18.10., 14:15, GyBu 1)