Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 2.kola

25. 9. 2013

První nám přineslo bohatou gólovou nabídku – celkem 108 branek a mnoho zajímavých zápasů a hlavně překvapivých výher. Uvidíme tedy, co nás čeká v druhém kole.

 

Skupina A

FC Anonymous - FC Nekopne si

 

FC Anonymous, mnohdy označován jako tým spodních příček tabulky, v pátek 27. 9. ukázal svým odsuditelům, že to není až tak marný tým, jak si kdekdo myslel. Zdolal totiž překvapivě Kokosy na lajně a to především svou bojovností. Ačkoli se nejedná o tým složený z technických chlapíků, má tento poměrně silový tým šanci na úspěch. Na druhé straně budou proti Anonymům stát nováčci soutěže FC Nekopne si, tým složený ze třídy 1.E. Minulé kolo sice podlehli Almdudleru, ale pouze o jediný gól, a nutno podotknout, že zápas odehráli důstojně. Nejvíce se svými zákroky blýskl brankář Vojáček, ale ani Filip Holakovský se svoji důraznou hrou nebyl pozadu. Vyhraje síla a důraznost FC Anonymous či technika a sehranost fotbalistů FC Nekopne si? Nenechte si ujít druhé kolo!

Tip redakce: 3:4

Tip Tomáše Linharta: 3:5. Fotbalová kvalita a sehranost 1.E a především gólman Vojáček zamezí Motykovi a spol. v pokračování senzačního tažení.

Tip Vojty Nováka: 5:3

 

 

FC Chelsenal - FC Predators

Souboj dvou klubů, složený z poměrně starších hráčů na poměry GyBu ligy. Na jedné straně bude stát tým z Pošepného, který v minulém kole hrál proti kvalitnímu soupeři FC AC SK. Leč FC AC SK bylo rozhodně lepším týmem na hřišti, začátek se jim moc nevyvedl a hráli s Chelsenalem  relativně vyrovnanou hru. Tým Chelsenal rozhodně nezářil technickou vyspělostí, avšak co se týče důraznosti, která hraničí s agresivitou, tam nemají problém. Na straně druhé se proti týmu z Pošepného postaví hráči FC Predators. Jedná se o velice silný tým s dlouhou historií, avšak jako by letos trochu ztrácel loňskou suverenitu. Minulé kolo inkasovali 10 branek od slabého týmu FC Papaya a tento fakt poukazuje na určité rozpory a absence v týmu (nutno však podotknout, že útočník Svatoš chytal a brankář Hradečný hrotil situaci na hrotu). Jak to tedy dopadne? Vyhraje hrubá síla či technika?

Tip redakce: 5:8. Chelsenal se poučí z prvního debaklu a bude se snažit o nápravu. Predátorům (oslabeným o zraněného Koubu a bez možnosti střídání) rozhodně nepůjde silová hra Pošepáků k duhu, ale nakonec i přes problémy povinné tři body získají.

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.