Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory expertů aneb FC AC SK si pohlídají Sulka a Bartoška a titul zůstane na GyBu!

29. 5. 2014

Rozhodli jsme se dát možnost hned pěti hráčům GyBu ligy vyjádřit svůj názor a tip na to, jak bude probíhat zítřejší duel o zlaté medaile. Nakonec se všichni shodli na tom, že pohár nad hlavu zvedne parta okolo kapitána Tomáše Linharta!

 

Pepa Hroboň (Kokosy na trávě): Očekávám vyrovnaný a ofenzivní fotbal, mírnými favority jsou pro mě spíš FC AC SK. Pošepáci budou určitě nepříjemným a nevyzpytatelným soupeřem a budou se snažit dvojnásobným vítězům co nejvíce zkomplikovat cestu za titulem. Pokud však hráči FC AC SK uhlídají hvězdné duo Bartošek, Sulek a dají si pozor na obranu, měli by zkompletovat zlatý hattrick. Zajímavé bude sledovat souboj brankářů, postaví se proti sobě dva brankáři, patřící mezi absolutní špičku GyBuligy.

 

Marek Hlaváč (FC Anonymous): Osobně favorizuji FC AC SK, pro které by měl být titul i přes kolísavé výsledky povinností. Pošepáci budou určitě nebezpečný soupeř, ale když si obrana, v čele s odcházejícím Homolkou, dá pozor na útočné duo Sulek-Bartošek, měli by mít vyhráno. Nedivil bych se ani dvojcifernému číslu gólů v brance tradičně přemotivovaných hráčů z Pošepného. Rozhodně se můžeme těšit na skvělý zápas. Můj tip: 11:5.

 

Štěpán Malý (BK Almdudler): Podle mě bude toto finále velice vyrovnané. Los Artilleros jsem sice na vlastní oči ještě neviděl, ale dle ohlasů a toho, že v semifinále porazili Predátory, to bude velice kvalitní tým. I přesto favorizuji FC AC SK, kteří mají velice silný tým a jsou nejspíš i favorité zápasu. Pokud ani jeden tým nezavíta před utkáním Na Kopeček, očekavám zápas ve vysokém tempu plný gólů. Výsledek: 6:4 pro FC AC SK.

 

Tomáš Kraváček (FC Tiki taka): Očekávám vyrovnanou partii. Přiznejme si, že jsme mohli mít asi trošku zajímavější finále, ale co se dá dělat. Určitě budu přát výhru Los Artilleros, ale jelikož ani oni sami nevědí, jak se do finále dostali tak si zkušenější parta okolo Kuby Kyselky zápas pohlídá a nakonec se budou radovat již z (nevim) titulu.

 

Jan Mareček (FC Chelsenal): Od zápasu očekávám vyrovnanou hru a hodně gólů. Myslím si, že to bude těžký boj až do konce. Hráči Sulek a Bartošek mohou být rozdíloví hráči, ale očekávám, že si FC AC SK, kteří mají více sehraný a vyrovnaný tým, dojdou pro titul.