Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejlepší hráč, brankář a All-star, letos jinak než loni!

17. 3. 2012

vedeni.jpg

 Loni se nejlepší hráč a brankář volil na základě subjektivního pocitu vedení. I přesto skončily trofeje ve správných rukou, o tom  není pochyb. Letos se však vedení rozhodlo, po vzoru prestižních zahraničních i tuzemských anket, že hlasovat budou kapitáni týmů.

Jak to bude fungovat? Až se sezóna bude blížit do finiše, dostane každý kapitán hlasovací lístek, na kterém budou nominovaní hráči. Na základě svého úsudku vybere tři nejlepší, které seřadí od nejlepšího po nejhorší. První místo = 3 body, druhé místo = 2 body, třetí místo = 1 bod. Je zde i jedno omezení, kapitán nesmí hlasovat pro hráče z vlastního týmu. Po odevzdání všech lístků se hlasy všech kapitánů sečtou a 1. června po finálovém utkání bude vyhlášení vítězů. 

S All-star to bude podobné. Kapitáni opět dostanou lístek, kde bude prostor pro jména 2 brankářů, 6 obránců a 6 útočníků. Do All-Star Game bude moct kapitán nominovat kohokoliv. Je tu však také jedno omezení, ze svého týmu bude moct nominovat maximálně 3 hráče, včetně sebe.

Proč to vlastně oznamujeme takhle dopředu? Apelujeme tím na kapitány všech týmů, aby bedlivě pozorovali dění v Gybulize a mohli průběžně přemýšlet o tom, koho zvolí.

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář