Jdi na obsah Jdi na menu
 


GyBu liga 2014/2015

1. 9. 2014

Hezký den všem příznivcům kvalitní kopané. Stejně jako v předešlých letech se i v nadcházející sezóně 2014/2015 můžete na trávníku GyBu Arény těšit na vypjaté duely v rámci tradiční celoroční fotbalové soutěže. Více se o ní dozvíte ze stránek školy (www.gybu.cz), z webu soutěže (www.ligagybu.estranky.cz) nebo facebookového profilu „GyBu liga Online“

Ohlédnutí za minulým ročníkem:

GyBu liga: 1. Los Artilleros, 2. FC AC SK, 3. FC SRPŠ

BudCup: 1. Barclays United, 2. FC AC SK, 3. FC SRPŠ

Nejlepší střelci: 1. Karel Nepraš (FC Predators) – 54 branek, 2. Tomáš Linhart (FC AC SK) – 39 branek, 3. Jan Mareček (FC Chelsenal) – 35 branek.

Nejlepší hráč: Tomáš Linhart (FC AC SK) – zvoleno kapitány všech týmů

Nejlepší brankář: Petr Homolka (FC AC SK) – zvoleno kapitány všech týmů

 

Nový rok se nese ve znamení lehké restrukturalizace managementu. Ve vedení zůstává dvojice Adam Kolář (7. C) a David Linhart (6. A), sekundovat jim nově budou Ondřej Horký (7. C) a Jan Hrdlička (6. A).

 

Nyní k pravidlům. V týmech samozřejmě nemusí působit hráči ze stejných tříd. Musí se však jednat o studenta/bývalého studenta/zaměstnance/absolventa GyBu. Každý celek může svou sestavu doplnit maximálně o 2 absolventy. Povolen je 1 přestup hráče mezi dvěma týmy a každý kádr lze obohatit maximálně o 3 nové hráče. Musí se tak ovšem stát do začátku play-off, poté již není posilování možné. Existuje rovněž eventualita dopsání volného hráče na soupisku před startem vyřazovací části. Povinností je sjednocená barva oblečení. Herní doba je stanovena na 2x25 minut, hraje se bez přítomnosti rozhodčího i bez pravidla ofsajdu. Dbát se taktéž musí na zápisy o utkání. Ty jsou k dispozici ve vrátnici školy, kam se také po každém utkání vyplněné odevzdávají.

 

Coby plnohodnotný přívěsek k hlavní soutěži pro Vás i letos chystáme doprovodné aktivity v podobě jednodenního halového turnaje BudCup, předsezónního Superpoháru, ve kterém se střetne vítěz ligy s vítězem BudCupu (pokud to bude možné), dívčího turnaje GyBu Girls´ Challenge a také posezónního Utkání hvězd.

 

Přihlášky do sezóny 2014/2015 budou k dispozici na vrátnici od pondělí 1. září. Nejzazší termín jejich odevzdání je pátek 12. září 2014 v 15:00. Odevzdávat je ovšem můžete i dříve, a to buď opět na vrátnici, nebo přímo do rukou organizátorů. Na základě počtu přihlášených týmu bude v co nejkratší době sestaven hrací systém a vytvořeny skupiny, aby se další ročník mohl rozběhnout co nejdříve. Je tudíž i ve vašem vlastním zájmu předat nám přihlášky včas. Společně s přihláškou do obálek vkládejte i pevně stanovený poplatek činící 500 Kč za tým. Vybrané peníze budou uloženy do fondu GyBu Ligy a budou použity k tradičnímu nákupu cen pro vítěze soutěže a doprovodných akcí.

 

Těšíme se na další vydařený ročník, mějte se fotbalově!

Vedení GyBu Ligy