Jdi na obsah Jdi na menu
 


GyBu liga 2013/2014

 Zdravíme všechny fotbalové příznivce v novém školním roce, i letos se můžete těšit na tradiční GyBu ligu. Že ji neznáte? Více informací získáte na webu školy (www.gybu.cz), na samotných stránkách soutěže (www.ligagybu.estranky.cz) nebo na facebookovém profilu “GyBu liga ONLINE“. Pro připomenutí, GyBu liga je celoroční fotbalová soutěž, která se odehrává na Budějovické a Pošepného náměstí.

 

Vzpomínka na minulý rok:

GyBu liga: 1. FC SRPŠ, 2. GKS Pošepowice, 3. FC Predators

BudCup: 1. Barclays United, 2. FC AC SK, 3. Havri havri

Nejlepší střelci: 1. Dan Bartošek (GKS Pošepowice) – 33 branek, 2. Martin Svatoš (FC Predators) – 29 branek, 3. Tomáš Linhart (FC AC SK) – 27 branek.

Nejlepší hráč: Tomáš Kaliba (FC SRPŠ) – zvoleno kapitány všech týmů

Nejlepší brankář: Martin Procházka (FC SRPŠ) – zvoleno kapitány všech týmů

 

Do nové sezony vstupuje GyBu liga s novým vedením – tvoří jej dvojice Adam Kolář (6.C) a David Linhart (5.A). Bývalí šéfové (Petr Homolka a Tomáš Linhart, oba 8.B) budou ještě letos působit jako zástupci vedení.

 

Hráči v týmech nemusí být z jedné třídy, musí však splňovat podmínku studenta/bývalého studenta/zaměstnance/absolventa GyBu. Týmy mohou své sestavy doplnit právě o maximálně dva absolventy a povolen je 1 přestupu na hráče mezi dvěma týmy. Každý tým však může přivést transferem pouze 3 hráče a to jen do začátku play-off, poté již doplňování kádrů není možné. Existuje také možnost dopsání volného hráče před startem play-off. Povinné je sjednocení barvy triček (dresů). Hraje se 2x25 minut bez rozhodčích a i bez pravidla ofsajdu. Nutné jsou zápisy o utkání – k dispozici na vrátnici, tam se po každém zápase vyplněné odevzdávají. Kompletní přehled pravidel najdete na webových stránkách.

 

K soutěži patří také zimní jednodenní halový turnaj BudCup, posezónní Utkání hvězd a také předsezónní Superpohár, ve kterém se střetne vítěz ligy s vítězem BudCupu (případně vítěz poháru s druhým z ligy.

 

Od 2. září jsou na vrátnici k dispozici přihlášky do sezony 2012/2013. Termín odevzdání přihlášek bude pátek 13. září 2013 v 15:00, a to buď na vrátnici, nebo do rukou organizátorů. Podle počtu přihlášených týmů bude v co nejkratší době vytvořen hrací systém a rozpis jednotlivých zápasů, aby se GyBu liga mohla co nejdříve odstartovat. Do obálek společně s přihláškou přikládejte fixní přihlašovací poplatek, který činí 500,- Kč / tým. Bez něj se přihlásit nelze. Peníze budou uloženy do fondu GyBu ligy, který bude stejně jako loni spravovat Milan Voračka, a budou použity na závěrečné ceny pro vítěze, BudCup a Utkání hvězd.

 

Rekapitulace:

Co? Přihlášky do GyBu ligy

Kde? Na vrátnici

Do kdy? Pátek 13. 9. 2013, vyzvednuty budou v 15:00!

 

Těšíme se na Vás, sportu zdar a fotbalu obzvlášť!

Management GyBu ligy