Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dresy a zápisy!

13. 10. 2012

 

vedeni.jpg

 Na letošní přihlášce se objevila novinka, která pro některé týmy zřejmě znamenala pouhých pár písmenek navíc. Zmíněnou novinkou byla jednotná barva dresů. Většina týmů si vlastní vzhled vzala k srdci a buď si zakoupila celou sadu dresů nebo nastupují alespoň v jednotné barvě triček. Ale jsou zde i takové, kterým je to jedno. Jeden hráč oranžový, druhý zelený, třetí černý atd. Právě na tyto týmy tedy apelujeme, aby začaly nastupovat v takové barvě, jakou uvedly do přihlášky. Pokud bude problém sehnat trička v barvě uvedené na přihlášce, dá se tento údaj změnit. Kdo bude mít o tuto změnu zájem, ať to oznámí jakémukoliv členovi vedení.

Další novinkou letošní sezóny je kolonka Nejlepší hráč v zápisu o utkání. Každý kapitán má povinnost vybrat po zápase podle něj nejlepšího hráče svého týmu a jeho jméno napsat do této kolonky. 

Dalším nedostatkem jsou nedostatečně vyplněné zápisy, pokud jsou vůbec odevzdány. Některé týmy mají ve zvyku vypsat do zápisu pouze ty hráče, kterým se podařilo vstřelit gól. To bohužel nestačí. Do zápisu je povinností napsat všechny hráče, kteří v daném zápase nastoupili.

 

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář