Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anomálie v termínové listině!

16. 9. 2012

Mnozí už si té anomálie všimli. Ano, skutečně, některé týmy letos odehrají v jednom hracím období hned dva zápasy, zatímco v jiném bloku budou odpočívat. Tato zvláštnost má však logické vysvětlení.

Letošní ročník totiž přináší sedmičlenné základní skupiny, které se obvykle hrají v sedmi hracích kolech, kdy má každý tým vždy v jednom hracím období tzv. volný los. Protože ale vedení GyBu Ligy potřebuje mít základní skupiny odehrané již do konce podzimní části (tj. 21. prosince 2012) a do té doby je hracích období pouze šest, rozhodlo se, že závěrečné, 7. kolo, bude rozděleno do kol šesti přechozích. 

A co nám to přináší? Samozřejmě hned sedm zápasů v každém jednotlivém hracím kole, což by ale vzhledem k položení umělého trávníku na horním hřišti neměl být žádný problém. Dalším aspektem tohoto kroku je fakt, že hned osm týmů ze čtrnácti bude hrát v každém hracím kole právě jeden zápas, čili žádná hluchá období. Zároveň nám to ale pro zbývající šestku týmů přináší následující:

Šest týmů ze čtrnácti přihlášených (kterých šest, to nám určil nedělní los základních skupin) bude nuceno sehrát běheme jednoho hracího období hned dva duely, zatímco v jiném hracím období bude odpočívat. Zde vám přinášíme konkrétní rozpis, kterých týmů a kdy, se toto opatření dotýká:

TÝM DVOJUTKÁNÍ VOLNÝ LOS
Nguyenova desítka 1. kolo 2. kolo
Veselý Verbíř 2. kolo 1. kolo
FC SRPŠ 3. kolo 5. kolo
Kokosy na trávě 4. kolo 6. kolo
Pohřební Comando 5. kolo 3. kolo
FC Rosol juniors 6. kolo 4. kolo

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář