Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termín 3

25. 4. 2017

Termín 3

Semifinále (1. zápasy)

SF1: FC AC SK - Kokosy na trávě 3:3 (2:2)

V pátek 5.5. se odehrál první semifinálový zápas mezi týmy Kokosy na trávě a FC AC SK. Kdo předem čekal, že se bude jednat o jednostrannou záležitost, ten se šeredně mýlil. Vyrovnaná bitva vítěze nepřinesla, tudíž se o všem bude rozhodovat až v odvetném zápase za týden. 

Zápas probíhal podle všech očekávání. Útočná iniciativa se očekávala spíše od hráčů v červeném, řůžoví byli naopak zalezlí hluboko na své obranné polovině. Nicméně na rozdíl od ostatních zápasů, kdy hráči FC AC SK hrají ze začátku spíše opatrně, rozehráli zápas červení velice dobře. Během několika minut jsme mohli být svědky několika vyložených šancí, které gólem neskončily jen díky skvěle chytajícímu Kolářovi. Přesto však už další šance červených gólem skončila, když se Malý dokázal dobře zorientovat a vyraženou střelu hlavou umístil do odkryté brány. Hráči Kokosů se po inkasované brance ještě více semkli v defenzivě a kryli především pokutové území brankáře Koláře. Výjimkou však byl Menclík, který jako jediný vyčkával na soupeřově polovině na příležitosti. A ty přicházely. Špatně zkonsolidovaná obrana červených nechávala Menclíkovi až příliš prostoru. Ten toho dokázal využít hned 2x, když během několika minut dokázal poslat svůj tým do vedení. Poté však hráči v červeném opět trochu přitvrdili a dokázali do poločasového hvizdu vyrovnat na 2:2, když nádhernou umístěnou střelou Kyselka překonal Koláře. 

V prvním poločase bylo znát, že se hráči v červeném přizpůsobili pomalému tempu hráčů v růžovém a postupně jejich aktivita začala uvadat. Ani hráči Kokosů však nepředvedli bůhvíjak krásný výkon, v podstatě se jednalo o odkopávání balónů na Menclíka, který si s nimi, naštěstí pro Kokosy, většinou dokázal poradit.

Druhý poločas nám poskytl v podstatě stejný průběh zápasu jako poločas první. Postupný tlak FC AC SK zatlačil hráče v řůžovém do jejich vlastního pokutového území, branka však byla zavřená. Buď se střely odrážely o řůžové v obranném bloku, nebo nechaly vyniknout dnes opravdu velmi dobře chytajícího Koláře. Naopak hráči Kokosů, především však Menclík, který vyčkával na soupeřově polovině, hrozili z častých nebezpečných protiútoků. Bylo však znát, že i brankář červených je ve formě a většinu těžkých střel velmi dobře pochytal.

V polovině druhého poločasu se však skóre opět měnilo. Kolář dokázal Malého trestný kop vyrazit pouze ke Kyselkovi, který balon neomylně usměrnil pod břevno. Už už se zdálo, že by se hráči v červeném mohli nadechnout k poslednímu tlaku, aby si vylepšili výchozí pozici do odvety. Nicméně po podceněném souboji Kvizda- Menclík se druhý zmíněný dokázal dostat za obranu FC AC SK, přesto však nešlo o vyloženou šanci. I tak ale Menclík vypálil tvrdou ránu a, bohužel pro FC AC SK, si s ní dosud dobře chytající Doležal nedokázal poradit.

Za stavu 3:3 se ještě hrnuli hráči v červeném za vítězstvím, nicméně příliš horlivý přechod do útoku mohl ke konci sám Menclík potrestat, když se opět octl sám před Doležalem. Ten svou předchozí chybu však napravil a dvěma jistými zákroky žádné překvapení v podobě výhry Kokosů nepřipustil.

Jsme sami zvědavi, jakým směrem se odvetný zápas vyvrbí, může se stát cokoliv. Dnes ani jeden z týmů nepředvedl moc pohledný fotbal, uvidíme, jak si týmy povedou za týden. Z výkonu FC AC SK panuje mírné zklamání, jelikož jsme čekali větší nasazení a více pohledných akcí. Naopak výkon Kokosů by se dal označit jako "účinný". Žádný hezký fotbal, nicméně svého hráči v růžovém dosáhli, tudíž je to příštího týdne vše otevřené.

Branky: Kyselka 2, Malý - Menclík 3

Nejlepší hráči: Kyselka - Burýšek

SF2: FC Nekopne si - FC Fackelmann 7:2 (2:1)

Branky: Buzek 2, Štětina 2, Čech, Petřek, Klajbl - Dusil, Hendrych

Nejlepší hráči: Klajbl - Hendrych

 

Skupina o 5.- 8. místo

FC Bicák - Auťáci 5:9 (2:3)

Branky: Laryea 2, Macar 2, Zoulík - Hadraba 3, Bartoš 2, Chlum 2, Škobis, Kučera

Nejlepší hráči: Laryea - Hadraba

FC Rosol Juniors - FC Tvoje máma (Kontumováno)

Poznámky: FC Tvoje máma neměla dostatečný počet hráčů k odehrání utkání. 

 

Skupina o 9. - 13. místo

FC Sprška - FC Meloun 22:2 (8:1)

Branky: Iltis 10, Krupička 4, Štvop 3, Czapek 2  Blunas, Zeidler, Zeman - Chýle, Kubala

Nejlepší hráči: IItis - Chýle

FC Napijem se - Pulpit Fiction 4:11 (2:5)

Branky: Kaplan 3, Grössl - Křemen 4, Dopita 3, Strašík 2, Kolář, Fialka

Nejlepší hráči: Kaplan - Křemen
 

Termín pro odehrání: Pátek 5. května 2017

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA