Auťáci  FC Nekopnem si 6:5 (2:2)

Branky: Hadraba 3, Škobis 2, Šamánek 1 - Hendrych 2, Zbořil 2, Šafránek 1

Nejlepší hráči: Chlum - Vejvoda

Pulpit Fiction  FC Fackelmann 3:16 (2:5)

Utkání celku, jemuž se podařilo získat jen jednu výhru, s jedním z favoritů celé soutěže mělo předpokládaný průběh. Hráči FC Facklemann měli v každé kategorii navrch, ať už se bavíme o fotbalovém umu, souhře anebo fyzické aktivitě. První branka zápasu na sebe nenechala dlouho čekat. Vstřelil ji Martin Štětina. Poté se stavidla povolila a FC Fackelmann zvládl do poločasové přestávky nastřílet dohromady pět golů, zatímco Pulpité jen ztěžka drželi krok. Trefili se jen Haman a Fialka.

Nastolený trend pokračoval i v druhé půli jen s tím rozdílem, že borci z Pulpit Fiction viditelně ztráceli síly i chuť dotahovat rozjetého soupeře. Za záda gólmana Facklemannu prošlo už jen zakončení pohledné akce vzduchem, na jejímž konci stál Kolář. To bylo však z jeho strany a ze strany jeho spoluhráčů vše. Zato na druhé straně se rozjel gólostroj. Několik zásahů přidal Štětina a k němu se připojili Buzek, Klajbl i Novák. Jen několik povedených zákroků brankáře Hrdličky zabránilo tomu, že konečný stav nebyl vyšší než 3:16.

Branky: Haman 1, Kolář 1, Fialka 1 - Štětina 5, Buzek 4, Novák 4, Klajbl 3

Nejlepší hráči: Hrdlička - Klajbl

FC Papaya  FC Bicák 5:8 (2:4)

Branky: Medenčević 3, Bartoš 2 - Macar 4, Louda 1, Zoulík 1, Nunez 1

Nejlepší hráči: Medenčević - Louda

FC Nekopnem si  Pulpit Fiction 12:6 (5:3)

Poslední zápas kalendářní roku 2016 nabídl souboj fotbalistů dvou tříd maturitního ročníku. Obě strany nastoupily na trávník v nekompletní sestavě, FC Nekopnem si dokonce bez svých dvou absolventských opor, žádné překvapení se ovšem nekonalo.

Třebaže stran fotbalových schopností ani jeden z celků výrazněji nevyčníval nad svým soupeřem, na hřišti se jasně projevila větší sehranost a bojovnost FC Nekopnem si. Pulpité je nestačili dostupovat, což vyústilo v brzkou branku, o níž se postaral David Voříšek, když dorazil střelu prošlou pod rukou brankáře Hrdličky.

FC Nekopnem si tedy mělo navrch, nicméně v průběhu první půle s ním hráči Pulpit Fiction dokázali relativně držet krok a k poločasovému odpočinku se odcházelo za stavu 5:3.

Počátek druhého dějství zastihl borce Nekopnem si nepřipravené a výsledek byl chvíli dokonce 5:4. Poté se ovšem tempo hry rozpadlo a Pulpité výrazně opadli v ostražitosti. jejich soupeři získali iniciativu na svou stranu a po zbytek utkání na hřišti jasně dominovali. Vytvořili si celou řadu příležitostí, z nichž mnoho proměnili. Zmožení Pulpité už dokázali kontrovat jen jediným gólem a upravit tak koneřné skóre na 12:6.

Branky: Voříšek 5, Zeman 2, Zbořil 2, Hendrych 2, Šafránek 1 - Haman 2, Dopita 2, Strašík 1, Kolář 1

Nejlepší hráči: Voříšek - Kolář

FC Fackelmann  FC Papaya 18:3 (8:2)

Poslední zápas celků, který byly považovány za favority na postup do čtvrtfinále se odehrál v mrazivém prosincovém počasí. Zatímco Fackelmann projel skupinou bez problémů a bez jediné porážky, Papaya po slibném začátku prohrála o gól s Nekopne si, poté po penaltách podlehla s Auťáky a v zápase o všechno nedokázali vyzrát ani na FC Bicák, k zachránění sezóny tak potřebovali v posledním zápase porazit giganta skupiny A, Fackelmann. Nic takového se bohužel nekonalo, Papaya zápas vzdala a na hřiště se přišli rvát pouze 3 hráči. Soupeři, kteří sami hráli ve čtyřech, však ukázali svojí obrovskou kvalitu, stejně tak zužitkovali početní výhodu a po pár minutách bylo v podstatě rozhodnuto. Matěj Čech mezi dvěma hráči Papayi prošel jako mezi kuželkami a sám na Hlaváče se většinou nemýlil, sám si připsal 12 branek. Papaya nepředstavovala velké ohrožení, až na pár individuálních akcích Bartoše či pokusů Hlaváče ze střední vzdálenosti. Úsměvnou tečkou za zápasem udělal Filip Zahrádka, který nasadil Stejskalovi jesle patičkou a zápas se zastavil na skóre 18:3. Dalo by se polemizovat jestli by Papaya dokázala ohrozit Fackelmann v plném počtu, zápas  by určitě nedopadl propastným rozdílem. Fackelmann se může těšit na playoff, do kterého naskočí z příjemného prvního místa, Papayu překvapivě čeká pouze baráž.

Branky: Čech 12, Klajbl 3, Novák 3 - Bartoš 2, Zahrádka 1

Nejlepší hráči:  Čech - Zahrádka

FC Napijem se  FC Bicák 2:8 (1:2)

Branky: Kaplan 2 - Zoulík 3, Macar 2, Zimmer 1, Ježek 1, Nunez

Nejlepší hráči: Kaplan - Zoulík