Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC AC SK

17. 9. 2016

FC AC SK

 

fc-ac-sk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stálice školního trávníku se vrací i tentokrát. Své působivé úspěchy si nese s sebou do další sezóny, současně s tím ale také pokračuje v restrukturalizaci kádru, jež započala již minulý rok? Může FC AC SK s obměněnou soupiskou znovu pomýšlet na titul?

Červené po letech definitivně opouští opory Tomáš Linhart a Petr Homolka, stejně jako nadějný Matyáš Buzek, který zamířil do FC Fackelmann. Zbylí hráči platí za výborně vybavené fotbalisty, ať už je řeč o novopečeném kapitánovi Jakubovi Kyselkovi, Štěpánovi Malém nebo Filipovi Holakovském. Všichni tito se ovšem budou muset nově popasovat s vědomím, že se tentokrát nemohou opřít o celou řadu kamarádů, připravených za ně zaskočit. 

Jinak není třeba mít o tento celek strach. Po stránce fotbalové vyspělosti patří jeho členové ke školní špičce, navíc dokázali, že si coby výrazné fotbalové osobnosti na hřišti nepřekáží. Vloni FC AC SK zastavil v cestě za obhajobou titulu až tým Kokosy na trávě, letos na něj mohou určitě směle pomýšlet znovu.

 

Rok založení: 2008

Největší úspěchy: 1. místo GyBu liga 2010/11, 2011/12, 2014/15, vítěz BudCupu 2012, 2016, Superpoháru 2012, 2014, 2016

Loňské umístění: 2. místo

Barva dresu: červená

Preferované hrací dny: pátek

Složení týmu:

 

Jakub Kyselka (6.D) - 603 786 269

 

David Linhart (8.A) - 721 204 983

 

Filip Holakovský (4.E)

 

Jakub Kvizda (8.A)

 

Vojta Skuhravý (6.D)

 

Štěpán Malý (abs.)

 

Jan Doležal (abs.)

 

Lukáš Vojáček (mimo školu)

 

Příchody: 

Odchody: Tonda Hruška, Tomáš Linhart, Petr Homolka, Matyáš Buzek (do FC Fackelmann

Největší hvězda: Jakub Kyselka

Zcela zaslouženě bude v nové sezóně nosit na paži kapitánskou pásku FC AC SK. Technicky na výši, dynamika mu nechybí, předskakuje se jen těžko. Navíc v poslední době učinil značný pokrok.

Tip na umístění: 2. místo

 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA