Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Bicák

17. 9. 2016

FC Bicák

Na řadu přichází další nováček letošní soutěže. Nejdříve se jmenoval pouze FC. Později bylo nedorozumění vysvětleno a máme tu FC Bicák. Zkušený gybuligový hráč Jakub Macar se po rozpadu Natashy Raptors rozhodl zformovat ročníkové družstvo. Z jeho vlastní třídy doplnil tým o Olivera Laryea a Jaroslava Loudu. Mnohem početnější zastoupení zde však bude mít 4.D. Všech pět hračů z této třídy se rozhodlo opustit Tvojí mámu a zkusit štěstí právě v Bicáku. Za zmínku stojí, že se nejedná o žádné odpadlíky. Např. Matyáš Ježek a Jakub Nesvadba byli pro Mámu v loňském roce klíčovými oporami. Oba týmy byly nalosovány do rozdílných skupin, a proto v základní fázi o pikantní derby přijdeme. FC Bicák bude určitě zajímavým osvěžením soutěže a rozhodně se vyplatí jej sledovat. Vsadili na kartu stejně starých fotbalistů, uvidíme, zda tato karta bude přinášet výsledky. 

Rok založení: 2016

Největší úspěchy: /

Loňské umístění: /

Barva dresu: černá

Preferované hrací dny: /

Složení týmu:

Jakub Macar (6.A) - 605 322 035


Jonáš Zoulík (4.D) - 773 916 226


Oliver Laryea (6.A)


Jaroslav Londa (6.A)


Mikoláš Anzari (4.D)


Jakub Nesvadba (4.D)


Jan Zimmer (4.D)


Matyáš Ježek (4.D)


Frank Hernandéz Nunez (2.E)

Příchody: Jan Zimmer, Jakub Nesvadba, Matyáš Ježek, Jonáš Zoulík, Mikoláš Anzari (FC Tvoje Máma), Jakub Macar (Natasha Raptors)

Odchody: /

Největší hvězda: Jakub Macar - fotbalový talent, který v Natashe Raptors pravidelně ukazoval jak svojí kvalitní technickou stránku, tak i fyzickou a bude hnacím motorem nového týmu.

Tip na umístění: 8. místo - Čtvrtfinále by mělo klapnout, cesta do semifinále by byla velkým překvapením.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA